Futbal

PAOK Solún neuspel s odvolaním, grécky titul získal AEK Atény

Disciplinárna komisia potrestala PAOK za vniknutie prezidenta klubu Ivana Savvidisa na trávnik počas domáceho súboja s AEK, ktorý rozhodca predčasne ukončil.

Tréner futbalistov Dunajskej Stredy preradil Čmelíka do B-mužstva

Dvadsaťjedenročný krídelník prišiel do DAC-u v lete 2017 zo žilinského MŠK, ale od jari 2016 strávil rok a pol na hosťovaní vo švajčiarskej a poľskej najvyššej súťaži v tímoch FC Sion a Piast Gliwice.

Šéf najvyššej ligy v JAR sľúbil dôsledné vyšetrovanie nepokojov

Tie sa odohrali počas a po sobotňajšom semifinále Nedbank Cup-u.

Klopp vyzval fanúšikov Liverpoolu: Preukážme AS Rím rešpekt

Prvý semifinálový súboj Ligy majstrov medzi oboma mužstvami je na programe v utorok.

Junuzovič po sezóne odíde z Werderu Brémy

Tridsaťročný rakúsky stredopoliar sa rozhodol nepredĺžiť zmluvu s bundesligistom, kde pôsobí ako kapitán.

Elneny si zranil členok. Arsenal dúfa, že si v sezóne ešte zahrá

Elneny sa zranil v nedeľňajšom súboji Premier League s West Hamom United.

Šmicera potešilo, že sa Liverpool vyhol Realu, proti AS ho favorizuje

Úvodné stretnutia semifinále sú na program už tento týždeň, Liverpool hostí AS Rím v utorok, o deň neskôr sa hrá v Nemecku.

Vstupenky na finále Slovnaft Cupu sú už v predaji

Súboj o Slovenský pohár sa uskutoční 1. mája o 17.25 h na Štadióne Antona Malatinského v Trnave, stretnú sa v ňom futbalisti obhajcu ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok.

Biglia si zlomil stavce, jeho účasť na šampionáte MS 2018 je ohrozená

Nešťastný moment pre argentínskeho futbalistu prišiel v 72. minúte sobotňajšieho domáceho zápasu Serie A proti Beneventu, v ktorom rossoneri prehrali 0:1.

Neapol stiahol Juventus na jediný bod, Hamšík: Snívame náš sen

Juventus nazbieral 85 bodov, Neapol 84, do konca ligového ročníka zostávajú štyri zápasy.

Pozornosť v semifinále medzi LFC a Rímom púta Salah: Som plný emócií

Salah v prebiehajúcej sezóne strelil vo všetkých súťažiach 41 gólov, osem z nich v LM. V PL už dal 31 gólov.

PFA zvolila Salaha za najlepšieho hráča sezóny v Premier League

Útočník FC Liverpool si trofej prevzal počas nedeľňajšieho slávnostného ceremoniálu v Londýne.

Neapol zdolal Juventus a priblížil sa na jediný bod

Hosťujúci kapitán Marek Hamšík hral do 67. minúty.

Počas pohárového zápasu vo futbale v JAR musela zasahovať polícia

Hovorkyňa polície v Juhoafrickej polície vyhlásila, že nemajú informácie o prípadných obetiach.

Manchester United je vo finále FA Cup-u, Mourinho: Zaslúžili sme si to

Zverenci portugalského trénera zvíťazili v sobotňajšom semifinále FA Cup-u nad Tottenhamom Hotspur 2:1 a "kohúti" tak prehrali v tejto fáze najstaršej pohárovej súťaže na svete už osemkrát v sérii.

Barcelona deklasovala vo finále Kráľovského pohára Sevillu

Pre Kataláncov to bol rekordný 30. triumf v domácom pohári.

,aktualizované

Brazílsky brankár Julio Cesar ukončil kariéru: Plakal som celý týždeň

Bývalý reprezentant a hráč Interu Miláno či Benficy Lisabon odohral posledný duel na legendárnej Maracane v drese svojho materského klubu Flamengo.

Vavro dal svoj premiérový gól za FC Kodaň: Nechcel som tomu veriť

V 5. kole skupiny o titul v najvyššej dánskej súťaži prispel k hladkému triumfu nad AC Horsens 4:1.

Rusnák gólom spečatil triumf Real Salt Lake nad Coloradom 3:0

Slovenský futbalový reprezentant odohral celý zápas a v druhej minúte nadstaveného času spečatil víťazstvo domácich.