Futbal

Salihamidžič dostal pokutu za nešportové správanie voči rozhodcom

Incident sa odohral vo štvrťfinálovom zápase Nemeckého pohára, v ktorom sa Bayern natrápil s druholigovým 1. FC Heidenheim 5:4.

EURÓPSKA LIGA: Slavia vypadla s Chelsea so cťou

Chelsea vyrovnala rekord Atletica Madrid, keď nenašla premožiteľa v 15 stretnutiach EL za sebou.

EURÓPSKA LIGA: Ramsey sa zranil pri výhre nad Neapolom

Dvadsaťosemročný stredopoliar si pravdepodobne poradil zadný stehenný sval pri zákroku na Piotra Zielinského a po 34 minútach musel ísť dole z ihriska.

EURÓPSKA LIGA: Chelsea zdolala Slaviu Praha a postúpila so semifinále

Domáci viedli po sedemnástich minútach už 3:0, dvoma gólmi sa v druhom polčase prezentoval hosťujúci Petr Ševčík.

Majiteľ Olympiakosu Pireus sa bude pred súdom zodpovedať z korupcie

Marinakisa v minulosti obvinili aj z pašovania drog a členstva v zločineckej organizácii.

Futbaloví priaznivci šli z Portugalska autom, netrafili Frankfurt

Benfica v prvom zápase zdolala Eintracht 4:2.

Slavia aj Sparta dostali pokuty za správanie fanúšikov v derby

V dueli 28. kola oba fanúšikovské tábory porušili pravidlá ohľadom používania pyrotechniky a nevhodného skandovania.

Iniestov tím Vissel Kobe sa stretne v júli v príprave s FC Barcelona

Prípravné stretnutia sú naplánované na 23. a 27. júla.

McLeish už nie je trénerom futbalovej reprezentácie Škótska

Šesťdesiatročný kormidelník viedol Škótsko od februára 2018.

Carrasco sa cíti v Číne osamelý, možno opustí Ta-lien

Pripustilo to vedenie klubu z najvyššej čínskej súťaže, ktoré je ochotné uvoľniť 25-ročného krídelníka, pokiaľ sa nebude cítiť vo svojom pôsobisku šťastný.

Futbalový Ružomberok ukončil spoluprácu s Ismarom Tandirom

Dvadsaťtriročný ofenzívny futbalista odohral v ružomberskom drese devätnásť ligových duelov a dva zápasy v Slovnaft Cupe, pričom vo Fortuna lige deväťkrát skóroval.

LIGA MAJSTROV: Messi je s 10 gólmi najlepší kanonier po štvrťfinále

Argentínčan sa dostal na čelo dvoma zásahmi v odvete štvrťfinále proti anglickému Manchestru United. Na druhej priečke figuruje osemgólový Robert Lewandowski z Bayernu Mníchov.

LIGA MAJSTROV: Klopp sa nevie dočkať Barcelony, ale myslí na Cardiff

Tréner Liverpoolu to povedal po stredajšom triumfe jeho mužstva v Porte 4:1 vo štvrťfinálovej odvete, ktorým jeho hráči nadviazali na výhru 2:0 z Anfieldu.

LIGA MAJSTROV: Guardiolovo štvrťfinálové prekliatie trvá

Hoci na Etihad Stadium domáci zvíťazili na Tottenhamom 4:3, práve Hotspur po výhre 1:0 vďaka gólu z pôdy súpera prenikli prvýkrát medzi elitné kvarteto LM.

Salah vyzval na zmenu zaobchádzania so ženami na Blízkom východe

Svoje posolstvo uviedol v rozhovore pre stredajšie vydanie magazínu Time.

LIGA MAJSTROV: Liverpool a Tottenham postúpili do semifinále

V semifinále sa stretnú Liverpool s Barcelonou a Tottenham s Ajaxom Amsterdam. ,aktualizované

Paríž Saint-Germain opäť prehral, na oslavy titulu si musí ešte počkať

PSG vedie tabuľku s náskokom 17 bodov pred druhým Lille, pričom do konca sezóny zostáva odohrať ešte šesť kôl a hrá sa teda o 18 bodov.,aktualizované

Žilina postúpila do finále Slovnaft cup-u

Prvý polčas priniesol zaujímavé dianie, no gólov sa v ňom diváci nedočkali. Tie prišli až po prestávke.,aktualizované

LIGA MAJSTROV: Pred odvetou polícia zadržala vyše sto fanúšikov Ajaxu

Pri kontrole ich autobusu pred Turínom u nich objavili pyrotechniku, chrániče chrupu, ale aj nože a mačety. Všetkých následne eskortovali z krajiny.