Nedela 28. apríl 2024Meniny má Jarmila

Spartak Myjava remizoval s Humenným v 20. kole 2. ligy

Ilustračná snímka. Foto: TASR

V zápase Myjavy s Humenným sa zrodila bezgólová remíza. Hostia nevyužili početnú výhodu, Myjava hrala od 38. minúty bez vylúčeného Adama Cisára.

Bratislava 15. marca (TASR) - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava B zvíťazili v piatkovom dueli 20. kola MONACObet ligy nad Spišskou Novou Vsou 3:0. Tím z východu nevyhral ani jeden zápas druhej najvyššej súťaže a s dvoma bodmi v tabuľke mu patrí posledná priečka. Na hranicu zostupu stráca štrnásť bodov.

II. liga - 20. kolo:

ŠK Slovan Bratislava B - FK Spišská Nová Ves 3:0 (3:0)

Góly: 19. Božik, 24. Kušnír, 34. Tóth. ŽK: Koseček - Martinko, Havrylenko. Rozhodovali: Husár - Lenický, Šandrik

Spartak Myjava - FK Humenné 0:0

ŽK: Cisár, Žákech - Komjatý, Reiter, ČK: 38. Cisár po 2. ŽK. Rozhodovali: Sučka - Železňák, Štepanovský.