Futbal

Niko Kovač už nie je tréner Wolfsburgu

"Vlci" ťahajú v tomto roku desaťzápasovú sériu bez víťazstva a v tabuľke klesli na 14. miesto.

Dúbravka proti City dvakrát bezmocný, Howe: Také góly prijímame ťažko

Pep Guardiola urobil v zostave päť zmien v porovnaní s ligovým duelom proti Liverpoolu (1:1).

Kane si poranil členok, možno vynechá zápasy s Brazíliou a Belgickom

Kane nešťastne narazil nohou do žrde, keď sa snažil dosiahnuť loptu. Po náraze sa zvíjal v bolestiach a musel striedať v 82. minúte.

Girona prehrala na pôde Getafe, Real má na čele 10-bodový náskok

"Biely balet" si upevnil post lídra víťazstvom 4:2 na ihrisku Osasuny Pamplona.

Fulham vyhral nad Tottenhamom, hostia bez gólu prvýkrát v sezóne

Fulhamu patrí dvanáste miesto, o tri body pred Bournemouthom, ktorý má duel k dobru.

Futbalisti Dunajskej Stredy zdolali Žilinu

Ukončili tak trojzápasové čakanie na víťazstvo. ,aktualizované

City zdolalo Newcastle s Dúbravkom, postúpilo do semifinále Pohára FA

Prvým semifinalistom sa stalo v sobotu druholigové Coventry City, ktoré prekvapilo na pôde Wolverhamptonu víťazstvom 3:2.

Bayern triumfoval v Darmstadte, Kane prekonal rekord, no nedohral

Kane dal už svoj 31. gól v bundesligovej sezóne a upevnil si post lídra streleckej tabuľky.

Polievku vyniesli na nosidlách, ViOn získal prvý jarný bod

Najmä strata slovenského reprezentanta na ofenzívnom poste už v 12. minúte spôsobila, že tím spod Urpína nedal gól a súboj prvého tímu skupiny s posledným sa skončil bez gólov.

Gyömbér si dal vlastný gól, Salernitana podľahla Lecce

Gyömbér nastúpil v základnej zostave domácich a hral do 67. minúty.

Dybala utrpel svalové zranenie a bude chýbať Argentíne v príprave

Dybala utrpel malú trhlinu v pravom stehne.

Coventry City zaskočilo Wolves a po 37 rokoch je v semifinále

Coventry pôsobí v druhej najvyššej anglickej súťaži, kde figuruje na ôsmom mieste.

Môj syn roky týra ženy, tvrdí v liste matka J. Boatenga

Boatengová poslala list právnemu zástupcovi, ktorý zastupoval jej syna vo veci, v ktorej bol hráč obvinený z domáceho násilia.

FIFA zvýšila Infantinov plat o 33 percent, vlani zarobil 4,3 milióna

Podľa dokumentu stúpol Infantinov základný plat pred zdanením na približne 2,6 milióna eur, pričom minulý rok obdržal bonus vo výške zhruba 1,7 milióna eur.

Real Madrid údajne neuvoľní futbalistov z Francúzska na OH

Zdroj tiež uvádza, že Kylian Mbappe, ktorý by sa mal podľa rôznych medializovaných informácií pripojiť k madridskému klubu v lete, tak môže dostať prísť o účasť na domácich hrách.

Immobile chce vraj opustiť Lazio pre napäté vzťahy s fanúšikmi

Situácia s priaznivcami klubu v piatok vyústila do násilia, na kapitána Lazia zaútočila skupina ľudí pred očami jeho manželky a štvorročného syna.

Lazio by mal trénovať Chorvát Tudor

Podľa zdroja sa prezident klubu Claudio Lotito už dohodol s Tudorom na zmluve do konca júna 2025.

Zranený Neymar sa zrejme vráti v júli, Lasmar: Nie sme ani v polovici

Útočník sa zranil v októbrovom dueli kvalifikácie MS 2026 na pôde Uruguaja (0:2), 32-ročný hráč si roztrhol predný skrížený väz a odtrhol meniskus v ľavom kolene.

Navas nepredĺži kontrakt s PSG, z Paríža odíde ako voľný hráč

Podľa zdroja mal 39-ročný brankár počas otvorenia zimného prestupového obdobia ponuky z iných klubov, no rozhodol sa počkať do konca zmluvy s PSG.

Ronaldo z penalty rozhodol o triumfe Al-Nassr nad Al Ahly 1:0

Ronaldo vsietil v 22 zápasoch prebiehajúcej sezóny už 23 gólov a je na čele tabuľky strelcov.

Fabbian rozhodol v nadstavenom čase o triumfe Bologne nad Empoli 1:0

Hostia mali po celý čas navrch, ale nedokázali využiť svoje šance.

Lyon zvíťazil v 26. kole Ligue 1 na ihrisku Toulouse 3:2

Vďaka triumfu zvýšil desiaty Lyon pred jedenástym Toulouse náskok v tabuľke o 5 bodov.

Lipsko zvíťazilo v Kolíne 5:1 v 26. kole Bundesligy

Hostí dostal do vedenia Xavi Simons po štvrťhodine, domáci rýchlo vyrovnali po góle Sargisa Adamyansa o tri minúty neskôr.

Na Immobileho zaútočili pred očami jeho manželky a syna

Hráčova agentúra na Instagrame informovala, že na Immobileho zaútočili pred škôlkou jeho štvorročného syna.

Bulharský zväz má nového prezidenta, fanúšikovia vyjadrili nesúhlas

Mihajlov bol na čele BSF od roku 2005 a jeho éru sprevádzali kontroverzie.

Spartak Myjava remizoval s Humenným v 20. kole 2. ligy

V zápase Myjavy s Humenným sa zrodila bezgólová remíza. Hostia nevyužili početnú výhodu, Myjava hrala od 38. minúty bez vylúčeného Adama Cisára.

Bellanova, Folorunsho a Lucca dostali šancu debutovať v národnom drese

Spalletti nemôže počítať s útočníkom Domenicom Berardim, ktorý si na začiatku mesiaca roztrhol achillovu šľachu a s určitosťou vynechá ME v Nemecku.

Michalovce vyhrali nad Košicami v 2. kole o udržanie

Hostia mohli otvoriť skóre už v 3. minúte, ale Van Kessel strelou zvnútra šestnástky minul bránku.

Erik Ten Hag poprel dohady o prestupe Rashforda

Rashford je odchovanec United, za A-tím odohral 393 zápasov, v ktorých strelil 130 gólov a pridal 74 asistencií.

Silva a Conceicao sú prvýkrát povolaní do reprezentácie Portugalska

Dvadsaťjedenročný Silva a o tri roky starší Conceicao pôsobia v najvyššej portugalskej lige, vo Vitorii Guimaraes, respektíve v FC Porto.

Sanchove zranenie nie je vážne a hrať by mohol už proti Frankfurtu

Dvadsaťtriročný krídelník sa zranil v stredajšej odvete osemfinále Ligy majstrov, v ktorej Borussia zdolala PSV Eindhoven a postúpila do ďalšej fázy.

City budú hrať vo štvrťfinále Pohára FA bez De Bruyneho

De Bruyne, ktorý bol v tejto sezóne mimo hry takmer päť mesiacov pre zranenie zadného stehenného svalu, si privodil problémy v nedeľnom ligovom stretnutí s Liverpoolom (1:1).

Real odsúdil rasistické útoky na Viniciusa

Na útoky už reagovalo aj vedenie španielskej La Ligy, ktoré ich označilo za úbohé a rasistické.

Liga majstrov: City vo štvrťfinále proti Realu Madrid, PSG - Barcelona

Arsenal si zmeria sily s Bayernom Mníchov a Atletico Madrid s Borussiou Dortmund.,aktualizované

Depay sa po roku vracia do kádra Holanďanov, debut pre Timbera

Tridsaťročný útočník Atletica Madrid figuruje v nominácii trénera Ronalda Koemana na marcové prípravné zápasy proti Škótsku a Nemecku.

Plzeň čaká vo štvrťfinále EKL Fiorentina, Lille proti Aston Ville

V nominácii Španielska aj sedemnásťročný stopér Cubarsi

Tínedžer má pritom za sebou vo vrcholovom futbale len dvanásť stretnutí za Barcelonu a na reprezentačnej úrovni bol doposiaľ iba v španielskej sedemnástke.

Európska liga: Liverpool čaká vo štvrťfinále Atalanta,AC Miláno-AS Rím

Rozhodol o tom piatkový žreb v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom Nyone.,aktualizované

Tréner Addo sa vrátil na lavičku Ghany, tím predtým viedol na MS 2022

Jeho súčasný zamestnávateľ Borussia Dortmund súhlasil, že ho uvoľní z pozície v rozvoji pre mládež na konci tejto sezóny.

Plzeň dosiahla historický postup do štvrťfinále EKL, hrdinom Jedlička

Brankár českého tímu v dvojzápasovej osemfinálovej konfrontácii so švajčiarskym tímom Servette Ženeva neinkasoval žiaden gól a po dvoch remízach 0:0 zažiaril v jedenástkovom rozstrele.