Banská Bystrica na domácom ľade prehrala so Žilinou 0:1

Po dvoch tretinách svietili na ukazovateli skóre dve nuly. ,aktualizované

Popradčania podľahli hosťom z Piešťan 3:4 po predĺžení

Pred druhou najnižšou návštevou sezóny pod Tatrami sa hral nezáživný hokej.,aktualizované

Kempom Chicaga neprešiel ani Marko Daňo, vedenie ho poslalo na farmu

Z pôvodnej skupiny piatich slovenských zástupcov v ňom zostal už len krídelník Marián Hossa.

Katastrofický scenár nie je dobrý, tvrdí prezident SZĽH Igor Nemeček

Zástupca hráčov Michal Handzuš vyslovil ľútosť nad tým, že v konečnom dôsledku trpia fanúšikovia.,aktualizované

Sekera a Daňo zaznamenali po bode, ale ich kluby prehrali

Andrej Sekera z Edmontonu strávil na ľade vyše 21 minút, zaknihoval aj jeden plusový bod.

Alševskij rozhodol o triumfe Admiralu, Amur skóroval v závere

Víťazný gól Amuru zaznamenal 47 sekúnd pred záverečnou sirénou Jevgenij Gračev.,aktualizované

SZĽH sa s hráčmi ešte nedohodol, Nemeček je pripravený v júni odstúpiť

Dva návrhy spoločného memoranda hráčov a Výkonného výboru sa pritom podľa súčasného prezidenta Igora Nemečka líšia iba v jednom jedinom bode.,aktualizované

Slovenská reprezentačná dvadsiatka podľahla hokejistom HC Košice

Oceliari vo vloženom zápase Tipsort Ligy zvíťazili 3:1.

Hokejisti Slovana sa trápia s gólovou koncovkou

Hráči Slovana zaznamenali druhú prehru na domácom ľade. Najbližší zápas budú hrať belasí na domácom ľade už zajtra proti Salavatu Julajev UFA.

Edmonton v úvode novej sezóny bez zraneného Eberleho

Kanadský hokejový útočník Jordan Eberle utrpel po zásahu Kylea Chipchuru zranenie ramena a na ľade sa neobjaví 4-6 týždňov.

Colorado vyradilo Meszároša z tréningového kempu

Vedenie Avalanche dvadsaťdeväťročného beka v stredu vyradilo z predsezónneho kempu.

Slovan Bratislava nestačil na Traktor Čeľabinsk, belasí prehrali 1:3

V tabuľke Západnej konferencie majú hokejisti Slovana Bratislava na konte 19 bodov a patrí im 12. priečka.

Hudáčkovci sa tešili z bodov, Örebro vyhralo na ľade Skelleftey

Víťazstvo vychytal brankár Július Hudáček, jeho brat Libor nastúpil v 3. útočnej formácii.

Edmonton poslal obrancu Gernáta na farmu

Okrem neho putovali do nižšej súťaže ďalší traja hokejisti.

Liberec zdolal v šlágri Spartu, rozhodol Radivojevič

Darilo sa aj ďalším slovenským hokejistom.

Víťaz zdolal Ufu 3:0, Dinamo si poradili s Magnitogorskom 2:1

Výborný výkon podal fínsky brankár Harri Säteri, ktorý nepustil za chrbát ani jednu z 36 striel hostí.

Slovenská dvadsiatka zdolala Nitru vo vloženom zápase Tipsport ligy

Víťazný gól zaznamenal v tretej tretine Michal Novák.

Bardejov zdolal Senicu vysoko 8:2, Prešovčania Považskú Bystricu 7:3

Pozrite si výsledky zápasov 7. kola I. ligy.

Hokej: Lukáš Jurík bude chýbať Slavii, má zlomenú čeľusť

Slovenský hokejový útočník prišiel do českej metropole zo Zvolena, kde si plnil funkciu kapitána.

Hokejista Stantien predčasne skončil v Piešťanoch

Dvadsaťdvaročný center požiadal vedenie účastníka Tipsport Ligy o rozviazanie zmluvy, keďže dostal ponuku z Poľska.

VÝSLEDKY KHL: Víťaz zdolal Ufu 3:0

V súboji popredných tímov Západnej a Východnej konferencie vyhralo Dinamo Moskva nad Metallurgom Magnitogorsk 2:1. V 56. minúte rozhodol Denis Kokarev. KHL - ...

Banská Bystrica získala Mikulu a Gilliesa, odišiel Sonne

Dvadsaťsedemročný Mikula podpísal zmluvu do konca sezóny a do Tipsport Ligy sa vracia po krátkej anabáze v kazašskom Pavlodare.

Kazaň s Ďalogom prehrala v Chabarovsku 0:1 po nájazdoch

Rozhodujúci nájazd premenil v tretej sérii domáci hokejista Vjačeslav Litovčenko. ,aktualizované

Slovanisti absolvujú pred duelom s Čeľabinskom krátke sústredenie

Pred duelom s Traktorom povolalo vedenie do tímu útočníka Radovana Puliša z HKM Zvolen.

Brankár Godla ide do fínskeho klubu Kokkolan Hermes

Godla bol v minulej sezóne hráčom Slovana Bratislava, v ktorého drese nastúpil do štyroch zápasov KHL.

Hokejista Chára bol po zranení už na prvom individuálnom tréningu

Bruins mali bez neho bilanciu 11 víťazstiev, 7 prehier v riadnom hracom čase a jednu prehru po predĺžení.

Slovan prehral na domácom ľade s Neftechimikom Nižnekamsk 0:3

Úvodná tretina priniesla vyrovnaný hokej priemernej úrovne, v ktorom napriek niekoľkým sľubným šanciam na oboch stranách diváci gól nevideli. ,aktualizované

Brankárom týždňa v KHL sa stal Murygin, prekonal rekord súťaže

Alexej Murygin neinkasoval gól už 266 minút a 10 sekúnd.

Tipsport liga: Hráčmi týždňa sa stali Šedivý, Štefanka a Rudolf Huna

Košický zadák Šedivý sa do výberu dostal vďaka štatistickej pomoci ofenzíve svojho tímu.

Černák mieri z kempu Los Angeles do juniorky

V kempe LA tak zostávajú už iba dvaja Slováci - brankár Peter Budaj a útočník Marián Gáborík.

LA Kings s Gáboríkom vyhrali na ľade Colorada 2:1

Slovenský útočník vyslal na bránku Avalanche päť striel, v predĺžení dostal dvojminútový trest za držanie hokejky.

Hokejisti Nitry zdolali Trenčín 3:1

Minútu a sedem sekúnd pred treťou sirénou potvrdili domáci výhru, keď pri power play hostí poslal puk do prázdnej brány Samir Saliji a stanovil výsledok na 3:1.

Piešťany vyhrali nad Martinom 5:2

Martin doplatil na nevyužité šance a v 58. minúte mu skompletizovaným hetrikom zasadil rozhodujúci úder Holovič.

Košice vyhrali nad Popradom 5:1

Po zlom vstupe do sezóny sa odlepili z dna tabuľky.

Brankár Murygin vytvoril rekord KHL

Tridsaťpäťročný brankár nedostal gól v štvrtom zápase po sebe.

NHL: Hossa prispel k triumfu nad St. Louis gólom a asistenciou

Gólovo sa okrem slovenského hokejistu Hossu presadil aj krídelník Detroitu Tomáš Tatar.