Nedela 2. jún 2024Meniny má Xénia, Oxana

Hokej

Pánik strelil druhý gól v sezóne, Toronto však prehralo po nájazdoch

Richard Pánik, ktorý si v prvej tretine pripísal na konto aj asistenciu pri góle Phila Kessela, vyrovnal 76 sekúnd pred koncom tretej tretiny na 3:3. ,aktualizované

Lada Togliatti nestačila na HK Soči, Podhradský asistoval

Lade sa aktuálne vôbec nedarí. Hráči nepocítili chuť víťazstva už v piatich dueloch v rade. ,aktualizované

Hokejová dvadsiatka deklasovala na Turnaji štyroch krajín Nórsko 6:0

V piatok večer ich čaká duel s hokejistami Nemecka.

Vůjtek si chce preveriť nováčikov na Nemeckom pohári

Na prvá reprezentačnej previerke sa už začne boj o miestenky na MS v Česku, ktoré sú lákadlom pre každého hráča. ,aktualizované

Tatar zariadil Detroitu aspoň bod, Halák vychytal triumf Islanders

Buffalo prehralo doma s Montrealom, v drese domácich bol s minutážou 28:11 najvyťaženejším hráčom slovenský obranca Andrej Meszároš.,aktualizované

Pod Urpínom ožíva univerzitný hokej

Mesto Banská Bystrica ožíva univerzitným hokejom a hráči UMB v ňom neráčia byť len štatisti.

Slovan po nájazdovej dráme podľahol Sibiru Novosibirsk

V riadnom hracom čase gól nepadol.,aktualizované

V kádri Slovenska pred Nemeckým pohárom ďalšia zmena

Tréner slovenskej reprezentácie Vladimír Vůjtek tak už musel urobiť tretiu vynútenú zmenu v pôvodnej nominácii.

Nováčik Rác sa teší na premiéru v reprezentačnom drese

Rác absolvuje premiéru v najcennejšom drese na nadchádzajúcom Nemeckom pohári, ktorý sa koná od 7. do 9. novembra v Mníchove.

Švarný je hladný po hokeji a teší sa na reprezentáciu

Na turnaji v Mníchove bude mať Švarný šancu sa rozohrať a ukázať, že je stále vo forme.

MHC Martin získal českého útočníka Jaroslava Svobodu

Trénerská otázka MHC Martin nie je definitívne vyriešená. K splneniu predsezónnych ambícií sa zatiaľ približuje len príchod Jaroslava Svobodu a Lukáša Říhu.

Chára už ľahko trénuje, návrat do zostavy nechce unáhliť

Prvotné prognózy naznačovali dĺžku nútenej absencie v rozpätí štyroch až šiestich týždňov

Ovečkin pokoril Bondrov rekord, zo Slovákov bodoval len Sekera

Alexander Ovečkin sa po zisku dvoch asistencií stal najproduktívnejším hokejistom v dejinách Capitals. Ovečkin pokoril rekord Slováka Petra Bondru, ktorý v klube z hlavného mesta nazbieral 825 bodov.,aktualizované

Stav hokejistu Howea po mŕtvici sa zo dňa na deň zlepšuje

S 801 gólmi v 'regular season' a 1850 bodmi je legendárny kanadský hokejista najlepším strelcom a najproduktívnejším pravým krídelníkom v histórii NHL.

Graňák bude do konca sezóny pôsobiť vo švédskom Linköpingu

Skúsený obranca sa dohodol na zmluve do konca sezóny.

Cingeľov gól Sparte v osemfinále play off proti Linköpingu nestačil

Jediný gól Sparty zaznamenal slovenský útočník Lukáš Cingeľ.

Magnitogorsk triumfoval na ľade nováčika z Helsínk 4:1

Hokejisti Lokomotivu Jaroslavľ si upevnili siedmu priečku v tabuľke Západnej konferencie. ,aktualizované

Slovanisti cestujú na ďalší trip už aj s Lacom Nagyom

Prvý zápas odohrá Slovan v stredu 5. novembra o 14:00 (SEČ) na ľade Sibiru Novosibirsk.

St. Louis porazilo Rangers v nájazdoch 4:3

O triumfe rozhodol v nájazdoch útočník Vladimir Tarasenko.,aktualizované

Slovenská 17-ka podľahla na World Hockey Challenge aj USA

Američania rozhodli o svojom triumfe už po dvoch tretinách.

Réway neposilní slovenskú dvadsiatku na Turnaji štyroch krajín

Hráči na turnaji zabojujú o účasť v nominácii na majstrovstvá sveta.

Marián Hossa dostal od Chicaga zlatý puk

Klub ocenil Hossu za 1000. bod v NHL.

Oremus skončil na lavičke Vítkovíc

Nástupcom Slováka by sa mal stať Ladislav Svozil.

Záborský odmieta reprezentovať, za Slovensko si už nezahrá

Záborský nastúpil za národný tím v 28 zápasoch, v ktorých strelil šesť gólov. ,aktualizované

Ovečkin stíha Bondru, vyrovnal bodový rekord

Bondra je stále klubovým rekordérom v počte gólov, ktorých strelil 472.

Tatarov gól Detroitu nestačil, Sekera s asistenciou, vrátil sa Gáborík

V drese Caroliny sa bodovo presadil obranca Andrej Sekera, ktorý sa na víťazstve svojho tímu nad obhajcom Stanleyho pohára Los Angeles (3:2) podieľal jednou asistenciou.,aktualizované

Uspel v nižšej lige a dostal ponuku z Admiralu, tréner Dušan Gregor

Pre päťdesiatdvaročného kouča je Vladivostok prvou trénerskou výzvou v nadnárodnej KHL.

Ufa vydrela víťazstvo nad Ladou, Podhradský asistoval

Dinamo Minsk vedené slovenským trénerom Ľubomírom Pokovičom si poradilo s Metallurgom Novokuzneck 4:1.,aktualizované

Slovan vyhral nad Admiralom 4:1 a má vytúžené tri body

HC Slovan Bratislava stretnutie rozhodol už v prvej tretine, ktorú vyhral 3:0.,aktualizované

Zvolen deklasol Skalicu 8:2, Piešťany so šiestou prehrou v rade

Hráči Popradu si poradili so Žilinou 6:2 aj zásluhou hetriku Matúša Paločka.

Melicherčík rekord neprekonal, sériu mu uťal Lojek po 285 minútach

Extraligový rekord v počte minút bez inkasovaného gólu drží bývalý brankár Trenčína Miroslav Hála.

NHL: Lídrom kanadského bodovania Crosby, zo Slovákov na čele Hossa

Hossa v jedenástich dueloch strelil dva góly a zaznamenal tri asistencie.

Marinčinov bod Oilers nestačil, Carolina so Sekerom s prvou výhrou

V bránke NY sa v nočnom zápase so San Jose sa predstavili Slováci Jaroslav Halák a Ľubomír Višňovský, ale stretnutie prehrali.,aktualizované

Horkokrvný Ryspayev mastil na ľade všetko, čo mu prišlo pod ruku

Pästiarske súboje predvádzal v zápase Astany s Neftechimikom.

Réway prelomil streleckú smolu dve desatiny sekundy pred sirénou

Slovenský hokejový útočník v drese Sparty Praha pomohol gólom k výhre 5:4 proti Karlovým Varom.

Tatar nádherne skóroval a pomohol Detroitu zdolať Los Angeles

Domáci Red Wings rozhodli o triumfe nad obhajcom Stanleyho pohára už v prvej tretine, ktorú vyhrali jasne 4:0.,aktualizované

Slovenská 17-ka prehrala v prípravnom stretnutí s Fínskom 3:6

Zápas bol pre zverencov trénera Martina Hrnčára prípravou na prestížny turnaj World U-17 Hockey Challenge.

Novinky NHL: Maple Leafs prišli o Lupula, na tréningu si zlomil ruku

Krídelník "kosatiek" Alexandre Burrows bude pykať za nešetrný zákrok na Alexeja Jemelina zo štvrtkového zápasu s Montrealom.,aktualizované

Slovan bez Nagya prehral s Amurom 1:3

Nepomohol ani záverečný tlak a odvolanie Jaroslava Janusa z brány.,aktualizované

Zo súboja druhého s tretím bodovala Nitra, v Trenčíne rozhodli nájazdy

Hokejisti Martina sa konečne po 12 zápasoch dočkali plného bodového zisku. ,aktualizované