< sekcia KHL

KHL: Hokejsti CSKA Moskva zdolali hráčov SKA Petrohrad

Potýčka hráčov moskovského CSKA a petrohradského SKA v prvom semifinálovom zápase Západnej konferencie KHL CSKA Moskva - SKA Petrohrad v Moskve 28. marca 2019. CSKA zvíťazilo 2:1. Foto: FOTO TASR/AP

Skóre otvorili hostia v prvej tretine zásluhou Dinara Chafizulina, domáci však vzápätí vyrovnali gólom Alexandra Popova, v druhej tretine rozhodol Michail Grigorenko.

Moskva 28. marca (TASR) - Hokejisti CSKA Moskva vstúpili úspešne do semifinále Západnej konferencie KHL. Vo štvrtkovom domácom zápase zdolali hráčov SKA Petrohrad 2:1 a ujali sa vedenia v sérii hranej na štyri víťazstvá 1:0. Skóre otvorili hostia v prvej tretine zásluhou Dinara Chafizulina, domáci však vzápätí vyrovnali gólom Alexandra Popova, v druhej tretine rozhodol Michail Grigorenko. Druhý zápas je na programe v sobotu 30. marca.