NHL

Pozrite sa, ako sa slovenským hokejistomm darilo v NHL.,aktualizované

NHL: Bývalý hráč a tréner Eddie Olczyk sa vyliečil z rakoviny

V prvej prestávke televízneho prenosu zápasu Vancouver - Chicago prezradil, že sa úplne vyliečil z rakoviny hrubého čreva, ktorú mu diagnostikovali vlani v lete.

NHL: Sekera dostal od lekárov zelenú, vrátiť by sa mohol cez víkend

Tridsaťjedenročný bek pauzuje pre zranenie členka, ktoré utrpel v nedeľňajšom dueli NHL na ľade Tampy Bay.

Dvadsaťsedemročný slovenský útočník strelil v 47. minúte tretí gól hostí a bodoval tak v treťom dueli za sebou. ,aktualizované

NHL: Koivula súhlasil s podmienkami zmluvy od NY Islanders

Koivula odohral v prebiehajúcej sezóne v domácej súťaži 53 zápasov v drese Ilvesu Tampere, v ktorých nazbieral 27 bodov.

V NHL sa možno o bránení v hre brankárovi nebude rozhodovať na ľade

Posledné slovo o tom, či niekto bránil brankárovi v hre tak, že mu to znemožnilo zákrok, bude mať rozhodcovská rada v Toronte.

NHL: Erik Karlsson s manželkou prišli o nenarodeného syna

Pár od novembra očakával prvý prírastok do rodiny.

Tomáš Tatar si na konto pripísal dva plusové body. ,aktualizované

NHL: Fanúšikovia Ottawy na billboardoch žiadajú odchod Melnyka

Ottawe patrí predposledná 15. priečka v tabuľke Východnej konferencie bez šance na postup do play off.

V Kanade zomrel ázijský priekopník v NHL Larry Kwong, mal 94 rokov

Kwong sa narodil v kanadskej provincii Britská Kolumbia, kde obliekal dres tímu Vernon Hydrophones a potom hral za Trail Smoke Eaters.

Laine nikdy nepil alkohol, odmietne aj šampanské zo Stanleyho pohára

Laine patrí v prebiehajúcej sezóne medzi najlepších kanonierov profiligy, momentálne sa o prvé miesto delí s Rusom Alexandrom Ovečkinom.

NHL: Chára vynechá pre zranenie ešte najmenej dva zápasy

Chára už pre zranenie vynechal uplynulé tri duely a podľa bostonských médií neodcestuje s mužstvom ani na najbližší trip.

Pozrite si aktuálne výsledky zámorskej NHL.,aktualizované

NHL: Boston podpísal nováčikovskú zmluvu s Donatom

Dvadsaťjedenročný center zažiaril na uplynulých olympijských hrách, keď v piatich zápasoch strelil rovnaký počet gólov a pridal jednu asistenciu. ,aktualizované

NHL: Chicago podľahlo St. Louis, Halák pri prehre s 35 zákrokmi

Pozrite sa, ako sa slovenským chlapcom darilo v noci v zápasoch NHL.,aktualizované

NHL: Pánik zaknihoval asistenciu, no Arizona prehrala s Minnesotou

Naopak, Ddrilo sa Bostonu, ktorý aj bez zraneného kapitána Zdena Cháru vyhral na ľade Tampy Bay.,aktualizované

Jurčov gól nezabránil prehre Chicaga na ľade Buffala

Hostia ešte na začiatku tretej tretiny viedli 3:2, prehre však nezabránili.,aktualizované

NHL: New Jersey podpísalo zmluvu s útočníkom Seneym

Seney strávil posledné štyri sezóny v tíme Merrimack College v univerzitnej NCAA. V 139 dueloch nazbieral 112 bodov.

Pre tridsaťšesťročného krídelníka to bol desiaty zásah v sezóne, z toho štvrtý od prestupu do kanadského klubu, k nim pridal aj deväť asistencií.,aktualizované

Kovalčuk sa chce v lete vrátiť do NHL

Hokejista sa v roku 2013 rozhodol vrátiť do Ruska po ukončení pôsobenia v New Jersey Devils.

NHL: Boston bez Cháru prehral na Floride

Marko Daňo si do osobnej štatistiky pripísal plusový bod a jeho Winnipeg zdolal Chicago.,aktualizované

NHL: Minnesota ostane minimálne štyri týždne bez obrancu Spurgeona

Spurgeon sa zranil v zápase zámorskej NHL proti Coloradu Avalanche, keď na začiatku tretej tretiny tvrdo narazil na mantinel.

NHL: Vegas Golden Knights padli doma s New Jersey Devils

Tatar odohral vyše 17 minút, okrem asistencie zaknihoval až 4 mínusové body, 2 strely a 2 trestné minúty.,aktualizované

Slovenský útočník tak prerušil desaťzápasovú sériu bez bodového zápisu, naposledy sa do štatistík zapísal pri svojom debute za senátorov 15. februára proti Buffalu.,aktualizované

NHL: Tatar a Gáborík víťazne, 400. triumf Fleuryho, 600. gól Ovečkina

Ovečkin prispel k víťazstvu Washingtonu dvoma gólmi a so 42 presnými zásahmi sa osamostatnil na čele tabuľky kanonierov.,aktualizované

NHL: Tampa Bay povolala Budaja z farmy

Tridsaťpäťročný slovenský brankár po návrate po zranení dolnej časti tela odchytal dva zápasy za Syracuse.

Hviezdami týždňa v NHL sa stali Laine, Marchand a Malkin

Vydarený týždeň má za sebou Malkin, ktorý v štyroch vystúpeniach dal tri góly a pridal päť asistencií.

NHL: Chárov gól nezabránil prehre Bostonu, Arizona s Pánikom zvíťazila

Arizona s Richardom Pánikom zvíťazila v noci na pondelok nad Vancouverom 1:0.,aktualizované

Chárov gól Bostonu nestačil, Bruins v Chicagu prehrali

V drese víťazov strávil na ľade slovenský hokejista Tomáš Jurčo 14 minút a 25 sekúnd, mal jednu strelu na bránku.

Bodovo sa presadili aj dvaja slovenskí obrancovia. Kapitán Bostonu Zdeno Chára prispel asistenciou k triumfu Bruins nad Chicagom. Andrej Sekera rovnako asistenciou pomohol k výhre Edmontonu.,aktualizované

NHL: Hanzal musí na operáciu chrbta a vynechá zvyšok sezóny

Tridsaťjedenročný center klubu zámorskej NHL Dallas Stars by sa mal po zákroku zotavovať približne šesť až sedem mesiacov.

NHL: Gáboríkova Ottawa prehrala s Calgary

V drese domácich odohral 15:03 minút slovenský útočník Marián Gáborík, ktorý vyslal tri strely na bránku súpera.,aktualizované

Jurčo strelil tretí gól v posledných šiestich dueloch, pričom v predchádzajúcich 49-tich dal iba jeden. ,aktualizované

NHL: Francis skončil na poste generálneho manažéra Caroliny

V tíme zámorskej hokejovej NHL však zostane vo funkcii prezidenta hokejových operácií.

NHL: Backes z Bostonu dostal trojzápasový trest

Úmyselne zasiahol ramenom do hlavy Fransa Nielsena.

NHL: Pánikova Arizona zdolala Vancouver

V drese hostí odohral takmer 14 minút slovenský útočník Richard Pánik, ktorý si do štatistík zapísal štyri strely na bránku.,aktualizované

NHL: Chárov parťák z obrany McAvoy bude chýbať Bostonu štyri týždne

McAvoy dal v 58 zápasoch prebiehajúceho ročníka sedem gólov a pripísal si 25 asistencií.

NHL: Chára a Jurčo víťazne, Hall bodoval v 26. zápase v rade

Z víťazstva sa tešil aj slovenský krídelník Tomáš Jurčo, ktorého Chicago si doma poradilo s Coloradom 2:1 po predĺžení.,aktualizované

NHL: Hviezdny nováčik Boeser bude Vancouveru chýbať 4 až 6 týždňov

Dvadsaťjedenročný Američan sa 27 sekúnd pred koncom tretej tretiny zrazil s Calom Clutterbuckom a chrbtom narazil na hranu otvorených dvierok na striedačke.

NHL: Edmonton a New Jersey začnú základnú časť v októbri v Štokholme

Vzájomný duel klubov hviezdnych hráčov Taylora Halla a Connora McDavida je súčasťou projektu NHL's Global Series.