Halák vychytal výhru v Ottawe, Chicago prehralo na nulu s Floridou

Slovenský gólman zlikvidoval 28 z 30 streleckých pokusov súpera. ,aktualizované

Piatkový zápas NHL Washingtonu s Anaheimom odložili pre snehovú búrku

V hlavnom meste USA očakávajú až do soboty popoludnia výdatné snehové zrážky a silný vietor.

Bodové štatistiky si nevylepšili ani obrancovia Zdeno Chára s Andrejom Sekerom. ,aktualizované

Tomáš Tatar by sa po chorobe mal vrátiť už proti Buffalu

Slovenský krídelník vynechal v noci na štvrtok prvý zápas prebiehajúcej sezóny, keď pre chorobu nenastúpil proti St. Louis Blues.

NHL: Brankár Price bude mimo hry ďalšie štyri týždne

Montrealu sa bez svojho najlepšieho hráča nedarí. Pred jeho zranením trónil na čele Atlantickej divízie, aktuálne bojuje o tzv. voľnú kartu pre nasadenie do play off.

Pánik vynechá duel s Tampou pre kuriózny dôvod

Hokejisti Chicaga zabojujú v dueli s Tampou o trinástu výhru v rade.

Chára navštívil zranenú hokejistku, priniesol jej originálny darček

Kapitán Bostonu Bruins využil voľno v nabitom programe NHL a Laingovú navštívil v nemocnici Massachusetts General.,aktualizované

NHL: Anaheim získal Garbutta z Chicaga výmenou za Sekáča

Tridsaťročný Kanaďan odohral v prebiehajúcej sezóne za "jastrabov" 43 zápasov a nazbieral šesť bodov (2+4).

Slovenský útočník domácich Tomáš Jurčo odohral takmer 10 minút.,aktualizované

Brankár Ward má otras mozgu. Carolina ho dala na listinu zranených

Ward naposledy nastúpil minulý piatok v zápase proti Vancouveru Canucks, v ktorom Hurricanes prehrali 2:3 po predĺžení a prišli o trojzápasovú víťaznú sériu.

Z víťazstva sa tešil aj Boston, ktorý na ľade Montrealu triumfoval rovnako 4:1. ,aktualizované

Kontroverzný kapitán Scott pôjde na Zápas hviezd aj z farmy

Tridsaťtriročného bitkára, ktorý v 285 zápasov NHL strelil iba 5 gólov, si fanúšikovia prekvapujúco zvolili za kapitána výberu Pacifickej divízie.

Zomrel Rudy Migay, bývalý útočník Toronta so slovenskými koreňmi

Bývalý útočník odohral za Maple Leafs desať sezón v zámorskej NHL, počas ktorých nastúpil na 418 zápasov so ziskom 59 gólov a 92 asistencií.

NHL: White sa vyhol ďalšiemu trestu za zákrok na Jurča

Dvadsaťsedemročný White už v 3. minúte duelu nešetrne zasiahol Jurča ramenom do hlavy dávno po tom, čo slovenský krídelník vystrelil na súperovu bránku.

NHL: Zranený Henrik Sedin sa vráti až po Zápase hviezd

Švédsky center sa zranil v dueli na ľade New Yorku Islanders, keď ho na mantinel pri striedačke Canucks narazil útočník Michail Grabovskij.

Slovenský obranca Andrej Sekera odohral v drese hostí 19:14 min., pripísal si dva strelecké pokusy, odsedel jeden menší trest a zaznamenal jednu mínusku.,aktualizované

NHL: Krejčí sa vrátil do tréningového procesu Bostonu

V prebiehajúcej sezóne odohral spoluhráč slovenského obrancu Zdena Cháru 35 zápasov, v ktorých dal 11 gólov a zaznamenal 33 bodov.

NHL: Hviezdami týždňa Kane, Bennett a Kopitar

Kane nazbieral v štyroch zápasoch sedem kanadských bodov (4+3) a pomohol Blackhawks k štyrom víťazstvám.

Brankár Jaroslav Halák kryl 25 z 26 striel súperových hráčov, no jeho New York Islanders prehral doma s Vancouverom 1:2 po nájazdoch.,aktualizované

NHL: Boston zdolal Toronto 3:2, Chára s asistenciou

Kapitán Bruins sa podieľal na góle domácich, keď jeho nahodený puk usmernil do bránky Patrice Bergeron.,aktualizované

Kopitar podpísal osemročný kontrakt s NHL Los Angeles

Dvadsaťosemročný center strávil celú doterajšiu kariéru profilige v drese Kings.

Víťazná šnúra Philadelphie sa skončila, Rangers podľahla po nájazdoch

ngers triumfovali zásluhou víťazného zakončenia Matsa Zuccarella.

NHL: Chára skóroval, desiatu výhru v rade Chicaga režíroval Kane

Triumfovalo tiež Chicago Blackhawks v Toronte.,aktualizované

NHL: Pánik zaznamenal prvý bod v drese Chicaga

Brankár Jaroslav Halák má za sebou vydarený večer keď kryl 23 z 24 striel súperových hráčov a úspešnosť jeho zákrokov sa vyšplhala na 97,1 percenta.,aktualizované

NHL: Arizona poslala kapitána Zápasu hviezd na farmu

Coyotes poslali Scotta do Springfieldu, aby spravili miesto na súpiske pre obrancu Kevina Connautona.

NHL: Boston opäť prehral, Chára s tromi mínuskami, Bennett dal 4 góly

Slovenský obranca Zdeno Chára bol na ľade pri všetkých góloch domácich a do štatistík si zapísal nelichotivé tri mínusky.,aktualizované

NHL: Farnham si za zákrok na Jaškina nezahrá štyri zápasy

Nepríjemný moment sa odohral v polovici tretej tretiny, Farnham dostal za napadnutie vyšší trest.

Hokejista Patrik Eliáš sa podrobil operácii kolena

Čech doteraz v ročníku 2015/2016 nastúpil za Devils na 13 zápasov s bilanciou gól a štyri asistencie.

Pánik zažil víťazný debut, Hossa hviezdil, Fleury dostal kuriózny gól

Slovenský hokejista Marián Hossa dvoma asistenciami pomohol k výhre Chicaga doma nad Nashvillom 3:2.,aktualizované

Tréner Quenneville predĺžil zmluvu s Chicagom do konca sezóny 2019/20

Päťdesiatsedemročný kouč vedie Blackhawks od 16. októbra 2008.

Regehr podpísal zmluvu a ukončil kariéru v drese Calgary

V Calgary Flames odohral 11 z 15 sezón v profilige.

Hendricks si za zákrok na Ekblada nezahrá tri zápasy

Incident sa udial v čase 2:12 tretej tretiny, keď Hendricks v plnej rýchlosti narazil 19-ročného obrancu a spôsobil mu zranenie hornej časti tela.

Tridsaťosemročný bek bodoval v treťom zápase v rade, pričom vo všetkých zaznamenal po jednej asistencii. ,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Ovečkin, Mrázek a Barrie

Ovečkin strelil v štyroch zápasoch päť gólov a bol najlepším kanonierom týždňa.

Udalosťou noci bol jubilejný 500. gól ruského ostrostrelca Alexandra Ovečkina. ,aktualizované

Washington vyhral v New Yorku nad Rangers po predĺžení.,aktualizované

Marián Hossa odohral za Blackhawks 18:57 minúty, vyslal na súperovu bránku štyri strely a pripísal si dva plusové body. ,aktualizované

Opäť sa darilo aj Floride, ktorá vyhrala v Ottawe 3:2.,aktualizované