NHL

NHL: Farnham si za zákrok na Jaškina nezahrá štyri zápasy

Nepríjemný moment sa odohral v polovici tretej tretiny, Farnham dostal za napadnutie vyšší trest.

Hokejista Patrik Eliáš sa podrobil operácii kolena

Čech doteraz v ročníku 2015/2016 nastúpil za Devils na 13 zápasov s bilanciou gól a štyri asistencie.

Pánik zažil víťazný debut, Hossa hviezdil, Fleury dostal kuriózny gól

Slovenský hokejista Marián Hossa dvoma asistenciami pomohol k výhre Chicaga doma nad Nashvillom 3:2.,aktualizované

Tréner Quenneville predĺžil zmluvu s Chicagom do konca sezóny 2019/20

Päťdesiatsedemročný kouč vedie Blackhawks od 16. októbra 2008.

Regehr podpísal zmluvu a ukončil kariéru v drese Calgary

V Calgary Flames odohral 11 z 15 sezón v profilige.

Hendricks si za zákrok na Ekblada nezahrá tri zápasy

Incident sa udial v čase 2:12 tretej tretiny, keď Hendricks v plnej rýchlosti narazil 19-ročného obrancu a spôsobil mu zranenie hornej časti tela.

Tridsaťosemročný bek bodoval v treťom zápase v rade, pričom vo všetkých zaznamenal po jednej asistencii. ,aktualizované

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Ovečkin, Mrázek a Barrie

Ovečkin strelil v štyroch zápasoch päť gólov a bol najlepším kanonierom týždňa.

Udalosťou noci bol jubilejný 500. gól ruského ostrostrelca Alexandra Ovečkina. ,aktualizované

Washington vyhral v New Yorku nad Rangers po predĺžení.,aktualizované

Marián Hossa odohral za Blackhawks 18:57 minúty, vyslal na súperovu bránku štyri strely a pripísal si dva plusové body. ,aktualizované

Opäť sa darilo aj Floride, ktorá vyhrala v Ottawe 3:2.,aktualizované

Chicago zdolalo Pittsburgh aj na domácom ľade, opäť žiaril Panarin

vadsaťštyriročný krídelník dvoma presnými zásahmi rozhodol aj deň predtým duel na ľade Penguins.,aktualizované

Mike Richards dostal novú šancu, podpísal zmluvu s Washingtonom

Richards vyhral Stanleyho pohár s Los Angeles Kings v rokoch 2012 a 2014, ale v júni s ním králi zrušili kontrakt.

Lecavalier a Schenn sa sťahujú ku Gáboríkovi do Los Angeles

Tridsaťpäťročný veterán Lecavalier hrá v NHL 17. sezónu.

Halák je po zranení fit, mal by chytať proti Washingtonu

Bratislavský rodák pauzoval od 21. decembra pre bližšie nešpecifikované zranenie hornej časti tela.

Marián Hossa odohral za Blackhawks 20:37 min., vyslal na súperovu bránku jednu strelu a pripísal si plusový bod.,aktualizované

Slovenského obrancu po zápase vyhlásili za druhú hviezdu stretnutia.,aktualizované

Pánik by mal v zostave Chicaga debutovať po boku Hossu a Toewsa

Obhajca titulu získal Pánika z Toronta, keď za neho obetoval iného útočníka Jeremyho Morina.

NHL: Hviezdami mesiaca sa stali Gaudreau, Holtby a Kane

Holtby vychytal deväť víťazstiev a jednu prehru po predĺžení s priemerom 1,69 inkasovaného gólu na zápas a s úspešnosťou zásahov 94,7 percenta.

NHL: Hviezdami uplynulého týždňa Quick, Doan a Letang

Quick zaznamenal štyri víťazstvá v štyroch zápasoch s priemerom jedného inkasovaného gólu na zápas a s úspešnosťou zásahov 96,8 percenta.

Hossovo Chicago zdolalo Ottawu 3:0, Jágr zostrelil dvoma gólmi Wild

New York Islanders stále bez slovenského brankára Jaroslava Haláka zdolali v prestrelke v Barclays Center najlepší tím profiligy Dallas.,aktualizované

Pánik dostal novú šancu, sťahuje sa k Hossovi do Chicaga

Blackhawks za Pánika obetovali jeho vrstovníka, amerického útočníka Jeremyho Morina.

NHL: Tatar ukončil strelecké suchoty

Detroit Red Wings vyhrali na ľade Buffala 4:3 a Tatar si okrem víťazného gólu pripísal na konto aj jednu asistenciu.,aktualizované

NHL: Jaroslav Halák by sa mal po zranení vrátiť do bránky Islanders

Pre zranenie hornej časti tela vynechal v zámorskej NHL predchádzajúce štyri zápasy, v sobotu však už s tímom trénoval.

Tatar rozhodol o triumfe nad Buffalom víťazným gólom na 4:3

Dvadsaťpäťročný slovenský útočník asistoval pri góle hostí na 2:0, čo bola jeho trinásta asistencia v ročníku.

Montreal vyhral vo Winter Classic nad Bostonom, Chára bol sklamaný

Pred takmer 70-tisíc divákmi na štadióne klubu NFL New England Patriots vo Foxborough sa dvoma gólmi v drese víťazov prezentoval Paul Byron. ,aktualizované

NHL: Jurčo má zdravotné problémy a proti Buffalu asi hrať nebude

Jurčo sa zranil v silvestrovskom domácom dueli s Pittsburghom (2:5).

NHL: Florida predĺžila zmluvu s koučom Gallantom o ďalšie dva roky

Vedenie ho tak odmenilo za vydarené vystúpenia v prebiehajúcej sezóne, v ktorej majú panteri namierené do play off.

NHL: Gáborík prispel k triumfu Los Angeles, Jurčo sa zranil

Gáborík svojím ôsmym gólom v aktuálnej sezóne NHL otvoril skóre.,aktualizované

Washington si vďaka štvorgólovému uragánu v tretej tretine poradil s Buffalom 5:2, ruský kanonier Alexander Ovečkin zaznamenal dva presné zásahy. ,aktualizované

Boston so slovenským kapitánom Zdenom Chárom prerušil trojzápasovú sériu prehier, keď si poradil s Ottawou.,aktualizované

Krejčí z Bostonu vynechá Winter Classic

Dôvodom sú zdravotné problémy v hornej časti tela, pre ktoré ho jeho zámorský zamestnávateľ Boston Bruins zaradil na listinu zranených hráčov.

Slovenský krídelník odohral v druhom útoku Kings vyše 13 minút, počas ktorých vyslal na súperovu bránku štyri strely.,aktualizované

Canadiens získali z Edmontonu brankára Scrivensa výmenou za Kassiana

Po tom, čo sa im zranila jednotka Carey Price, potrebovali Canadiens zvýšiť konkurenciu v bránkovisku

Chicago už s Hossom prehralo, Toronto s Marinčinom víťazne

Marián Hossa naposledy nastúpil pred Vianocami na duel proti Buffalu.,aktualizované

NHL: Hossa sa po dvojzápasovej absencii vracia do zostavy Chicaga

Hossa naposledy nastúpil pred Vianocami na duel proti Buffalu, v ktorom obhajca Stanleyho pohára triumfoval 3:2 po nájazdoch.

V súboji dvoch najlepších tímov Západnej konferencie St. Louis Blues zdolalo Dallas Stars 3:2 po predĺžení a samostatných nájazdoch.,aktualizované

NHL: Halák je zranený, proti Torontu bude chytať Greiss

Bránku Islanders tak bude hájiť jeho náhradník Thomas Greiss.