Štvrtok 25. apríl 2024Meniny má Marek

NHL

NHL: Chára zariadil triumf Bostonu, Tatar asistoval na víťazný gól

V ďalšom dueli triumfovalo San Jose v Pittsburghu 3:1 a natiahlo víťaznú šnúru na päť stretnutí.,aktualizované

NHL: Tatar prispel gólom k triumfu Detroitu, Haláka vystriedali

Halák odchytal proti svojmu bývalému tímu iba prvú tretinu, v ktorej inkasoval tri góly.,aktualizované

Boston zdolal Minnesotu hetrikom Erikssona, Ovečkin prekonal Fiodorova

Slovenský kapitán Zdeno Chára odohral takmer 26 minút.,aktualizované

Tomáš Tatar a jeho Detroit Red Wings prehrali doma s Washingtonom Capitals 1:2 po predĺžení.,aktualizované

Pre kapitána Bruins to bola ôsma asistencia a desiaty kanadský bod v sezóne.,aktualizované

Jurčo mieri na farmu, Detroit ho poslal na kondičný pobyt

Podľa pravidiel sa nemôže do NHL vrátiť skôr ako 1. decembra.

Kúzlo je späť, verí Gáborík po dlhom čakaní na gól

Hokejista zaznamenal prvý viacbodový zápas v sezóne a svoju bilanciu po 17 odohratých dueloch upravil na 2+2.

Tatar ozdobil svoj 200. zápas v NHL víťazným gólom Detroitu

Tatara v predĺžení vysunul krásnou prihrávkou do úniku Gustav Nyquist.

Komisár Bettman zarába ako hviezdy NHL

V pondelok to zverejnilo periodikum Sports Business Journal.

NHL: Hviezdami týždňa sa stali Duchene, Zuccarello a Reimer

Duchene bol so štyrmi gólmi a ôsmimi bodmi najproduktívnejším hráčom v hodnotenom období.

Pre Hossu to bol iba druhý gól v sezóne.,aktualizované

Gól a asistencia Tatara nezabránili prehre Detroitu so San Jose

Dvadsaťštyriročný útočník v 4. minúte svojím štvrtým tohtosezónnym gólom otvoril skóre duelu, keď po prieniku Dylana Larkina parádnou strelou zápästím prekonal Martina Jonesa v bránke žralokov.,aktualizované

Boston Bruins v noci na piatok síce viedli doma nad Coloradom 2:0, no po góle Matta Duchena v 47. minúte napokon podľahli Coloradu 2:3. ,aktualizované

NHL: Abdelkader podpíše s Detroitom sedemročný kontrakt

Americký hokejista Justin Abdelkader nastupuje v tejto sezóne v prvej útočnej formácii Red Wings a v úvodných 15 zápasoch strelil štyri góly.,aktualizované

Šatan zostaví výber Európy pre Svetový pohár 2016. Pomôže mu Bondra

Vedenie zámorskej NHL a hráčskej asociácie NHLPA vo štvrtok oznámili ďalšie mená, ktoré doplnia realizačný tím európskeho výberu.

NHL: Kings sa snažia zobudiť Gáboríka, presunuli ho do prvého útoku

Trápiaceho sa slovenského krídelníka klubu Los Angeles Kings Mariána Gáboríka posunuli do prvého útoku k centrovi Anžemu Kopitarovi a Tannerovi Pearsonovi.

Na víťazný gól Teddyho Purcella prihrával slovenský obranca Andrej Sekera. ,aktualizované

Pastrňák má prasklinu v chodidle, jeho návrat do NHL je v nedohľadne

V aktuálnej sezóne stihol nastúpiť na 10 duelov.

NHL: NY Rangers zdolal Carolinu, St. Louis vyhralo na ľade New Jersey

Poskočili tak na druhú priečku tabuľky.,aktualizované

Dacjukov návrat sa blíži, nastúpi možno už v piatok

Debut v novej sezóne NHL by po operácii členka mohol absolvovať už proti San Jose Sharks.

Keith je fit, nastúpi možno už cez víkend

Chicago môže Keitha z listiny dlhodobo zranených hráčov aktivovať v sobotu.

Price sa tento týždeň ešte do bránky nevráti

V utorok to povedal tréner Canadiens Michel Therrien.

NHL: Lidström, Fiodorov, Pronger a Housley vstúpili do Siene slávy

Niekdajší ruský útočník Sergej Fiodorov nastúpil v profilige na 1248 zápasov, v ktorých nazbieral 1179 kanadských bodov.

Coyotes zastavili víťaznú sériu Anaheimu, v predĺžení rozhodol Bödker

Hostia prehrávali už 0:2, no aj vďaka dvom gólom nováčika Maxa Domiho otočili skóre na 3:2. ,aktualizované

Komisár NHL zvažuje účasť hráčov na zimnej olympiáde v Pjongčangu

Bettman dodal, že vedenie ligy musí zvážiť aj potenciálny prínos a záväzok účasti hráčov na olympiáde v Pekingu v roku 2022.

Slovákom sa v NHL darilo, Sekera si otvoril strelecký účet

Nedarilo sa Jaroslavovi Halákovi, ktorý sa opäť postavil do bránky NY Islanders. ,aktualizované

Americký útočník NHL Jack Eichel obdivuje slovenského kanoniera Bondru

Druhý muž draftu 2015 strelil vo svojich prvých 14-tich zápasoch v drese Buffala Sabres 5 gólov a zaznamenal 2 asistencie. Na ľade dostáva veľa priestoru a v každom zápase ho je vidieť.

Kapitán WashingtonuCapitals Alexander Ovečkin rozhodol o víťazstve nad Torontom 3:2. So 483 gólmi vyrovnal Ovečkin najlepšieho ruského kanoniera NHL všetkých čias Sergeja Fiodorova.,aktualizované

Babcock by chcel zväčšiť bránky. Crosby s Fleurym nesúhlasia

Babcock si myslí, že zväčšenie bránok by do ligy prinieslo viac gólov.

Montreal si upevnil pozíciu na čele Východnej konferencie i celej súťaže, keď na domácom ľade zdolal Boston Bruins s kapitánom Zdenom Chárom 4:2.,aktualizované

O triumfe šablí rozhodol fínsky obranca Rasmus Ristolainen, ktorý predtým v presilovke strelil aj druhý gól svojho tímu a bol hrdinom zápasu. ,aktualizované

Do Siene slávy NHL uvedú v pondelok ďalších členov

Členmi prestížnej Siene slávy zámorskej NHL sa po víkende stanú aj bývalí hráči: švédsky obranca Nicklas Lidström, ruský útočník Sergej Fiodorov a kanadský obranca Chris Pronger.

Slovenský útočník Tomáš Tatar prispel jednou asistenciou v nočnom zápase zámorskej NHL k triumfu jeho Detroitu na ľade Toronta 2:1 po predĺžení. ,aktualizované

Prinášame výsledky a zostrihy najlepších akcií nočných zápasov NHL. ,aktualizované

Hossov spoluhráč Kane nebude čeliť žalobe za znásilnenie

Vo štvrtok to potvrdili úrady v meste Erie.

Toronto v zostave s obrancom Martinom Marinčinom podľahlo doma Winnipegu 2:4.,aktualizované

Gáborík sa dostáva do šancí, no chýbajú góly: Musím sa zlepšiť

Hoci je krídelník Los Angeles Kings na ľade aktívny a často sa dostáva do dobrých príležitostí, v 12 zápasoch prebiehajúcej sezóny si pripísal na konto iba jeden gól a asistenciu.

Boston prišiel najmenej na pol roka o Kellyho, zlomil si stehennú kosť

Kelly si spôsobil zranenie sám, bez cudzieho zavinenia, iba 100 sekúnd po začiatku stretnutia.

V deväťzápasovom programe v noci na stredu sa predstavili dokopy piati Slováci, bodovovali z nich dvaja. ,aktualizované

McDavid bude Oilers dlhšie chýbať, údajne má zlomenú kľúčnu kosť

Hviezdny nováčik si v nočnom zápase NHL proti Philadelphii Flyers poranil ľavú ruku a podľa trénera Todda McLellana ho čaká dlhšia pauza.