< sekcia Regióny

Polícia vyšetruje okolnosti krádeže na letisku M. R. Štefánika

Foto: TASR/Pavel Neubauer

Nadránom, krátko po 03.30 h, odcudzil doposiaľ neznámy páchateľ v priestoroch reštaurácie v areáli letiska štyri mobilné telefóny a obálku s finančnou hotovosťou.

Bratislava 26. marca (TASR) - Policajti Okresného riaditeľstva policajného zboru v Bratislave II vyšetrujú okolnosti prečinu krádeže, ku ktorému došlo v pondelok 25. marca v priestoroch letiska M. R. Štefánika v Bratislave. TASR o tom informoval hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff.

Nadránom, krátko po 03.30 h, odcudzil doposiaľ neznámy páchateľ v priestoroch reštaurácie v areáli letiska štyri mobilné telefóny a obálku s finančnou hotovosťou. Tým spôsobil celkovú škodu vo výške 1390 eur.

Bratislavská polícia preto žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámeho muža na záberoch, ktoré sú dostupné na stránke bratislavskej polície na sociálnej sieti. Ten by mohol napomôcť k riadnemu objasneniu skutku. Akékoľvek informácie k jeho totožnosti, súčasnému pohybu alebo pobytu občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na sociálnej sieti.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.