Na 10. mítingu Diamantovej ligy v Monaku padali rekordy už v prvý deň

V úvodnej disciplíne behu na 400 m sa zrodil zo súboja Bahrajčanky Naserovej s olympijskou víťazkou Bahamčankou Miller-Uibovou najlepší výkon roka 48,97. ,aktualizované

Plzeň odštartovala obhajobu titulu víťazstvom nad Duklou

V drese hostí odchytal 90 minút slovenský reprezetant Matúš Kozáčik, celý duel hral Patrik Hrošovský a do 57. minúty bol na ihrisku Roman Procházka.

Leicester získal brankára Dannyho Warda z Liverpoolu

S Leicesterom podpísal zmluvu na štyri roky s klauzulou, že Liverpool z jeho následného predaja zinkasuje 20-percent.

Prezident MOV je spokojný so súťažou o zimnú olympiádu 2026

Usporiadateľa ZOH 2026 vyberie MOV v októbri 2019 v Miláne.

Verstappen sa na tréningu pred VC Nemecka postaral o traťový rekord

Holandský pretekár prekonal rekord Kimiho Räikkonena z roku 2004.

PREMIÉROVÝ TITUL NA ME: Triatlonista R. Varga získal v Tarte zlato

Nezastavili ho problémy vo vode, ani niekoľko neúspešných pokusov o únik a nakoniec slávil veľké víťazstvo. ,aktualizované

Ruskí atléti čelia podozreniu z dopingu, medzi nimi aj Uchov

Uchov získal v roku 2012 olympijské zlato v Londýne.

UEFA potrestala šéfa AS Rím za kritické komentáre na rozhodcov

Zákaz vojde do platnosti počas prvého stretnutia AS v 18. alebo 19. septembra a potrvá až do konca základných skupín.

FANTÁZIA: Sagan vyhral 13. etapu na Tour de France

V záverečnom špurte mal najviac síl Sagan a tešil sa z jedenásteho triumfu na Tour a tretieho v prebiehajúcej edícii.,aktualizované

Dohrávka 1. kola Michalovce - Žilina sa uskutoční v auguste

Mení sa aj program tímov úspešných v Európskej lige.

Verdasco sa prebojoval do semifinále tenisu v Bastade

Vo štvrťfinále v pozícii turnajovej päťky zdolal druhého nasadeného krajana Pabla Carreňa-Bustu 6:4 a 6:2. ,aktualizované

Slováci zdolali v lakrose Rakúsko 11:9 a obsadili 23. priečku

SLOVENSKO - Rakúsko 11:9 (2:2, 3:2, 1:3, 5:2)

Univerzál Lupták novou posilou Spartaka Trnava

Lupták sa so Spartakom dohodol na ročnom kontrakte s opciou. Lukáš je využiteľný v krídelných priestoroch ako pre útočnú, tak i obrannú fázu.

Sorokin potrestá bezpečnostných pracovníkov za chybu vo finále

Alexej Sorokin uviedol, že sa postará, že sa príslušní pracovníci budú hanbiť a budú čeliť disciplinárnym trestom. Vybehli na trávnik v druhom polčase duelu Francúzsko - Chorvátsko.

Srbskí vodnopólisti vyhrali v D-skupine s Slovenskom 13:5

Srbi si víťazstvom zabezpečili prvenstvo v základnej skupine a priamy postup do štvrťfinále. Prvé tímy v skupinách postúpia priamo do štvrťfinále, druhé a tretie si zahrajú baráž o štvrťfinále.,aktualizované

Kalinič odmietol striebornú medailu preto, lebo nehral v Rusku

Tréner Zlatko Dalič poslal útočníka domov po víťazstve nad Nigériou 2:0 v otváracom zápase Chorvátska na turnaji. Dalič ho chcel nasadiť v druhom polčase, no Kalinič mu odpovedal, že nenastúpi.

V Zlatých Moravciach nezostal kameň na kameni, cieľom záchrana

Počas prípravy odohral FC ViOn deväť prípravných stretnutí s bilanciou 2 víťazstvá, 1 remíza, 6 prehier (skóre 7:19). Novým športovým riaditeľom sa stal Juraj Koprda.

Son Hung-min predĺžil zmluvu s Tottenhamom

Dvadsaťšesťročný kórejský útočník prišiel ku kohútom v roku 2015 z Bayeru Leverkusen. Odvtedy odohral za Spurs 140 zápasov, v ktorých strelil 47 gólov.