Anglickí hráči Callum Hudson-Odoi a Danny Rose sa po skončení duelu sťažovali, že z tribún štadióna v Podgorici počuli opičie pokriky.

Ten by mal vyrásť vedľa San Sira, terajší domovský stánok oboch klubov následne plánujú zbúrať.

Schumacher mladší je vlaňajší šampión v európskej F3, súčasťou jazdeckej akadémie Ferrari je od januára tohto roka.

Zápas je na programe 27. decembra 2019 o 15.00 h vo Werk Aréne v Třinci.

Hanju skončil na domácom šampionáte druhý za Američanom Nathanom Chenom.

Hokejistky SR sa v príprave na MS stretnú s Češkami

Tréner Ján Bezděk na akciu nominoval dokopy 29 hráčok, z toho päť legionárok.

Prezident USA prijal v Bielom dome hokejistov Washingtonu Capitals

Hokejisti Capitals na čele s kapitánom Alexandrom Ovečkinom následne absolvovali súkromnú 45-minútovú prehliadku Bieleho domu.

EURO 2020: Deschamps bol spokojný, Giroud mieri na zápis Platiniho

Francúzski futbalisti v Moldavsku aj doma s Islandom strelili po štyri góly a sú lídri H-skupiny o skóre pred Tureckom.

NHL: Tampa s Černákom otočila duel s Bostonom, hviezdou noci Tavares

Nashville vydrel na ľade Floridy víťazstvo 1:0, čím si definitívne zabezpečil miestenku do play off.,aktualizované

McGregor ukončil kariéru v zmiešaných bojových umeniach

O svojom rozhodnutí informoval prostredníctvom sociálnych sietí.

EURO 2020: Angličania dali opäť päť gólov, no rozčúlil ich rasizmus

V druhom zápase A-skupiny remizovali Bulhari na pôde Kosova 1:1, ich jediný gól strelil kapitán bratislavského Slovana Vasil Božikov.

NBA: Rekordér Gobert priviedol Utah k výhre nad Phoenixom

V zápase dosiahol 270. smeč v sezóne, čím utvoril nový ligový rekord, doteraz najviac smečov v jednom ročníku zaznamenal Dwight Howard (269, 2007/08).,aktualizované

Zranenie C. Ronalda nie je vážne, rozhodca priznal chybu

Hviezdny útočník a kapitán Portugalska utrpel v súboji so Srbskom svalové zranenie a predčasne musel vystriedať už po 30 minútach za stavu 0:1.

Messi bude reprezentovať Argentínu na Copa America, tvrdí Scaloni

V zápase s Venezuelou utrpel Messi zranenie slabín a proti Maročanom nenastúpi.

Halepová postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Miami

Turnajová dvojka zvíťazila v osemfinále nad Američankou Venus Williamsovou v dvoch setoch.