TL: Žilina po predĺžení zvíťazila nad Banskou Bystricou

Zúfalý tlak majstra nepriniesol gól, a tak nasledovalo predĺženie.,aktualizované

TL: Nitra zvíťazila nad Duklou Trenčín

Prvú tretinu medzi Nitrou a Trenčínom zdobilo veľa nepresností. ,aktualizované

TL: Detva zvíťazila nad maďarským Miškovcom

Definitívne potvrdil výhru domácich presilovkovým gólom Gašpar a do prázdnej brány pridal bodku za stretnutím Matúš Chovan.,aktualizované

Petrla a Danišová sú víťazmi 73. ročníka Hargašovho memoriálu

Na bratislavských Zlatých pieskoch sa cez víkend uskutočnil 73. ročník Memoriálu Ivana Hargaša v rýchlostnej kanositike.

TL: L. Mikuláš sa trápil v Budapešti, vyhral až po nájazdoch

Do 3. tretiny vstúpili aktívnejšie hostia, ale tri svoje veľké šance v priebehu piatich minút nevyužili.

TL: Zvolenčania podľahli po predĺžení Novým Zámkom

Rozhodlo sa až v predĺžení v 62. min po presnej nahrávke Štraucha na voľného Ručkaya. ,aktualizované

TL: Popradčania zdolali Košičanov

Od prvých minút sa hralo vo vysokom tempe, ale gólových šancí bolo minimum.,aktualizované

KHL: Hudáček vychytal triumf Spartaka Moskva na ľade Dinama Riga

Slovenský brankár pustil za svoj chrbát iba jediný puk a tešil sa z úspešnosti zákrokov 96,3 percenta.

Xanthi má prvú výhru v sezóne, Jendrišek dvakrát skóroval

Slovenský futbalista Erik Jendrišek strelil dva góly v drese gréckeho klubu Škoda Xanthi v nedeľňajšom zápase 5. kola tamojšej ligy proti OFI Kréta.

NEVYŠLO MU TO: Kližan prehral vo finále turnaja v Petrohrade Thiemom

Nezopakoval tak svoj triumf z Petrohradu z roku 2012 a vo finále podujatia ATP neuspel prvýkrát v kariére. Doterajších šesť finálových účastí vo dvojhre vždy premenil na zisk trofeje.,aktualizované

Časovku tímov vyhral štvrtýkrát Quick-Step, Dukla pri premiére 21.

Jazdci VŠC Dukla Banská Bystrica, ktorí sa ako tím na MS predstavili po prvý raz, skončili v boji s elitnými družstvami WorldTour a ďalšími prokontinentálnymi tímami na 21. mieste. ,aktualizované

Dostihovým víťazom Slovenského St. Legeru je favorizovaný Darkolva

V sedle mal slovenského džokeja Zdenka Šmidu. Pre českú stajňu Joly trénuje tohto beluša František Holčák.

FL: Slovan potvrdil post lídra, Pečovský rekordérom najvyššej súťaže

V nedeľňajšom šlágri si FC DAC 1904 Dunajská Streda poradil so Spartakom Trnava 3:2 a figuruje na druhej priečke.

Slovenskej športovej gymnastke Barbore Mokošovej sa opäť darilo

V sobotu si udržala vysoký štandard aj v Szombathely, kde štartovalo 120 pretekárov a pretekárok.

Neapol s Hamšíkom v zostave vyhral na ihrisku FC Turín

Neapolčania sa dostali na druhú priečku tabuľky s dvanástimi bodmi.,aktualizované

FL: DAC 1904 Dunajská Streda vyhrala nad Spartakom Trnava

Už v 8. minúte otvoril skóre zápasu domáci celok, keď po prihrávke Davisa chyboval obranca Hladík, lopta sa dostala k Didkovičovi, ktorý pred Rusovom nezaváhal.

MS v džude: Štancel s jedným víťazstvom, vyradil ho Belgičan Casse

Ako jediný si však zatiaľ zo Slovákov pripísal aspoň jedno víťazstvo v súboji. ,aktualizované

Reprezentácia SR v americkom futbale utrpela s Maďarskom debakel

Na štadióne ŠCP v Dúbravke prehrali zverenci amerického trénera Jamesa Suttona 0:61.

Marquez vyhral VC Aragónska v MotoGP

Na druhom mieste skončil Talian Andrea Dovizioso na Ducati a tretie miesto obsadil ďalší taliansky jazdec Andrea Iannone na Suzuki.