< sekcia Šport

FORTUNA LIGA: Martin Tóth zostáva v Trnave

Martin Tóth, archívna snímka. Foto: TASR Martin Baumann

Tridsaťjedenročný stopér je hráčom Spartaka už päť rokov. V červeno-čiernom drese odohral v lige 110 zápasov a strelil dva góly.

Trnava 25. mája (TASR) - Skúsený slovenský futbalový obranca Martin Tóth bude naďalej obliekať dres Spartaka Trnava. V piatok podpísal s vedením majstra novú dvojročnú zmluvu. Informovala o tom oficiálna internetová stránka klubu.

Tridsaťjedenročný stopér je hráčom Spartaka už päť rokov. V červeno-čiernom drese odohral v lige 110 zápasov a strelil dva góly. Medzi lídrov defenzívy patril aj v majstrovskej sezóne 2017/2018, aj preto si ho klub upísal na ďalšie obdobie. "So Spartakom som spojený už dosť rokov a musím priznať, že mi prirástol k srdcu. Aj preto bolo moje rozhodovanie o novej zmluve o to ľahšie. Teším sa, že pokračujem v klube, v ktorom sme dosiahli nedávno historický úspech," povedal Tóth pre web "bílich andelov".

Tóth je odchovanec nitrianskeho futbalu, hrával aj v Slovane Liberec, odkiaľ v roku 2013 prestúpil do Spartaka Trnava. Klub si už pred ním zaviazal z majstrovského kádra aj Martina Chudého, Ivana Hladíka a Matúša Čonku, rokuje aj s kapitánom Lukášom Greššákom, definitíva padne zrejme do konca mesiaca.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.