Slovenské volejbalistky zdolali Švajčiarsko

Slovenky vstúpili do zápasu výborne, od úvodu si udržiavali náskok a po smeči Palgutovej viedli.

Juventus mal v zápase prevahu i viac šancí

Aktivitou po góle hýril Ronaldo, najskôr mu však v 13. minúte pokazilo radosť brvno a potom aj systém VAR, na základe ktorého mu rozhodca v 35. minúte pre ofsajd neuznal gól.

Slovenský štvorkajak bez ťažkostí do A-finále na 500 m

Slováci potvrdili úlohu favoritov, keď predviedli výborný finiš, v ktorom si vybojovali suverénny finiš. Druhých Maďarov zdolali o pol sekundy.

Neymar môže v nedeľu nastúpiť za PSG proti Toulouse

Neymar má ponuky vrátiť sa opäť do Španielska, no PSG doteraz odmietol ponuku Barcelony, odkiaľ Neymar pred dvoma rokmi do Paríža prišiel a v posledných dňoch aj tú od Realu Madrid.

Gelle sa v Szegede dočkal satisfakcie: Najkrajšie štvrté miesto

Ako prvý slovenský pretekár vybojoval pre Slovensko miestenku do Tokia.

Kanoistika-MS: Gelle s olympijskou miestenkou: Splnil som si sen

Ani som nerátal, že vyjazdím olympiádu, to poviem úprimne, povedal Gelle.

Petacchimu spätne udelili dvojročný trest za krvný doping

Štyridsaťpäťročný Petacchi sa ocitol v podozrení ako jeden z niekdajších klientov jeho ordinácie v Erfurte, ktorá športovcom z rôznych odvetví pomáhala s krvným dopingom.

Vrah majsterky Európy Barquinovej dostal doživotie

Barquinová triumfovala vlani v júli na amatérskych ME v Penati Golf Resorte v Šajdíkových Humenciach neďaleko Senice.

Pogba bol terčom rasistických urážok, zastali sa ho

Fanúšikovia United zareagovali promptne a svoju podporu prisľúbili už v najbližšom domácom zápase proti Crystal Palace, ktorý je na programe v sobotu 24. augusta o 16.00 SELČ.

K obratu Dortmundu zavelili striedajúci hráči, Sancho do histórie

Kľúčom k dnešnému úspechu bolo zostať pokojný. Duel nám ukázal, že v našej hre sú stále rezervy, na ktorých musíme pracovať, uznal sebakriticky kapitán žlto-čiernych Marco Reus.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii

USA ťahali sériu 78 víťazstiev, ktorú ozdobili triumfami na OH 2008, 2012 a 2016 ako i MS 2010 a 2014.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala

Na úvodný zápas Slovenska napokon prišlo 4150 divákov.

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu

Sanches pricestoval v piatok do severofrancúzskeho mesta, kde sa podrobil lekárskej prehliadke a následne skompletizoval svoj prestup podpisom kontraktu.

Slovenské volejbalistky na úvod ME triumfovali nad Španielkami

V dramatickom a vyrovnanom zápase bol kľúčový druhý set, v ktorom Slovenky od úvodu prehrávali, no po skvelom obrate a výborne zvládnutej koncovke triumfovali 29:27.,aktualizované

Hokejisti Michaloviec zdolali Poprad v zápase o Tatranský pohár

Zvíťazili však až po samostatných nájazdoch.

FORTUNA LIGA: Hráči FK Senica prehrali s ViOn Zlaté Moravce

Seničania po nešťastnom zápase s Ružomberkom nastúpili v zostave s dvoma novými tvárami v obrane - stopérom Favarom a obrancom Cascardom, resp. na lavičke bez suspendovaného trénera Michala Ščasného.

US Open: Čepelová postúpila do hlavnej súťaže

Vo finále kvalifikácie si Čepelová na harde vo Flushing Meadows poradila s Austrálčankou Jaimee Fourlisovou.,aktualizované

US Open: Kužmová očakáva proti Van Uyrvanckovej veľmi ťažký zápas

Slovenská jednotka sa na grandslamový US Open 2019 veľmi teší a New York je zároveň jej najobľúbenejšie mesto.

US Open: Lacko prehral v 3. kole kvalifikácie

Lukáš Lacko prehral s Nemcom Tobiasom Kamkem.