Tenis

Ivaniševič získal najviac diváckych hlasov za uvedenie do Siene slávy

Ivaniševičovou konkurenciou sú Conchita Martinezová zo Španielska, ktorá skončila vo fanúšikovskej ankete druhá, tretí bol deväťnásobný grandslamový šampión vo štvorhre Jonas Bjorkman.

Murray nastúpi proti Thiemovi vo štvrťfinále turnaja ATP v Pekingu

Bývalý prvý muž svetového rebríčka po víťazstve nad Talianom Matteom Berrettinim v 1. kole turnaja ATP v Pekingu zdolal v osemfinálovom 2. kole aj krajana Camerona Norrieho.,aktualizované

Bartyová je aj naďalej na čele rebríčka WTA, Kužmová si polepšila

Druhá vo svetovom rebríčku je Češka Karolína Plíšková a tretia Ukrajinka Jelina Svitolinová. ,aktualizované

De Minaur zvíťazil vo finále v Ču-chaj nad Mannarinom, získal titul

V dnešnom finále dvojhry v pozícii turnajovej sedmičky zdolal Francúza Adriana Mannarina v dvoch setoch 7:6 (4), 6:4 a získal svoj tretí titul na hlavnom profesionálnom okruhu.

Daniela Hantuchová sa už v komentovaní cíti ako ryba vo vode

Už počas kariéry patrila v tenisovom svete k uznávaným osobnostiam a tak nečudo, že po ukončení vrcholovej dráhy dostala viaceré pracovné možnosti.

Simona Halepová bude štartovať v Pekingu napriek problémom s chrbtom

Tenistka tvrdí, že jej zdravotný stav sa momentálne polepšil.

Ramos-Vinolas postúpil do semifinále turnaja ATP v Ču-chaji

Vo štvrťfinále vyradil v pozícii turnajovej osmičky tretieho nasadeného Francúza Gaela Monfilsa.,aktualizované

Bublik je prvým semifinalistom turnaja ATP v Čcheng-tu

Vo štvrťfinále vyradil nasadenú štvorku Bulhara Dimitrova.,aktualizované

Sobolenková vyradila Bartyovú a postúpila do finále vo Wu-chane

Deviatka podujatia zdolala v piatkovom semifinále najvyššie nasadenú Austrálčanku v dvoch setoch.,aktualizované

Haggertyho zvolili za prezidenta Medzinárodnej tenisovej federácie

Na piatkovom výročnom stretnutí v Lisabone zvíťazil už v prvom kole v konkurencii troch protikandidátov.

Cirsteová sa stala prvou finalistkou turnaja WTA v Taškente

V semifinále zdolala Ukrajinku Zavackú hladko v dvoch setoch.,aktualizované

Riskeová vyradila Svitolinovú, postúpila do semifinále vo Wu-chane

Svetová jednotka si vo štvrtok vo štvrťfinále poradila s Chorvátkou Petrou Martičovou v troch setoch 7:6 (6), 3:6, 6:3.,aktualizované

Čorič postúpil do štvrťfinále na turnaji ATP v Ču-chaj

S turnajom sa rozlúčil najvyššie nasadený Grék Stefanos Tsitsipas, ktorý skrečoval zápas s Francúzom Adrianom Mannarinom.

Gerasimov vyradil Isnera v 2. kole turnaja ATP v Čcheng-tu

Vo štvrtok si v 2. kole ako nasadený hráč číslo štyri poradil s Britom Danielom Evansom dvakrát 7:5.

Kužmová vypadla vo štvrťfinále na turnaji WTA v Taškente

V boji o semifinále nasadenú slovenskú jednotku zastavila piata hráčka pavúka Češka Kristýna Plíšková, ktorá zvíťazila 6:3 a 6:4.,aktualizované

DARÍ SA JEJ: Kužmová sa prebojovala do štvrťfinále turnaja v Taškente

V stredajšom osemfinálovom dueli ako nasadená jednotka zdolala Belgičanku Greet Minnenovú po trojsetovom boji.,aktualizované

Murray po prvej výhre vo dvojhre: Je fajn vidieť, že sa zlepšujem

Držiteľ troch grandslamových titulov priznal únavu, no zároveň uistil, že operovaný kĺb vydržal.

Halepová postúpila suverénne do osemfinále turnaja WTA vo Wu-chane

V 2. kole Halepová ako nasadená štvorka zdolala Češku Barboru Strýcovú.,aktualizované

Kristýna Plíšková postúpila do 2. kola dvojhry na WTA v Taškente

V úvodnom kole si ako nasadená päťka Plíšková poradila s Taliankou Jasmine Paoliniovou.

Keninová postúpila do 2. kola na turnaji WTA vo Wu-chane

Americká tenistka Christina McHaleová v úvodnom kole zdolala štrnástu nasadenú Anastasiju Sevastovovú z Lotyšska v troch setoch.,aktualizované