Streda 8. máj 2024Meniny má Ingrida

Tipsport Liga

Disciplinárka SZĽH začala konanie voči Žiline, dôvodom sú fanúšikovia

Žilinskí diváci mali počas stretnutia, ktoré vyhrali hostia 3:2 a vyrovnali stav štvrťfinálovej série na 1:1, hráčom súpera vulgárne nadávať a oblievať ich pivom.

TIPSPORT LIGA: Banská Bystrica aj Nitra zvýšili svoj náskok v play off

V pondelok triumfovali na ľade HC Nové Zámky 4:1 a v sérii vedú už 3:0 na zápasy. Pod výhru sa podpísal hetrikom kanadský útočník Brock Higgs.,aktualizované

Martinčan Markovič: Košická misia splnená, doma chceme dve víťazstvá

Dôvodom jeho spokojnosti je víťazstvo v druhom štvrťfinálovom stretnutí play off hokejovej Tipsport Ligy, no najmä priebežný stav 1:1 na zápasy.

Máme silu vyhrať zápasy v Martine, tvrdí košický hokejista Bartánus

Košičania potvrdili domáce prostredie iba v prvom súboji a najmä v druhej tretine druhého duelu podali matný výkon, ktorý ich napokon stál víťazstvo.

Skalica rozhodla o výhre proti Detve v 2. kole baráže o TL v nájazdoch

V riadnom hracom čase a ani v predĺžení nepadol ani jeden gól.

Trenčín podľahol v 2. kole baráže o TL Liptovskému Mikulášu

O výsledku stretnutia rozhodli hostia v predĺžení.

Zvolen vyhral na ľade Žiliny a vyrovnal sériu

V druhom zápase štvrťfinále play off Tipsport Ligy necelých 5 minút pred koncom duelu sa odhodlali domáci k hre bez brankára a podarilo sa im znížiť, na výhru to však nestačilo.

Martin otočil a vyhral nad Košicami v 2. zápase štvrťfinále play off

Martinčania prehrávali už od 49. sekundy, no dvomi gólmi v druhej tretine dokázali otočiť stav.

TIPSPORT LIGA: Košice hladko zdolali Martin

V 1. zápase štvrťfinále play off vyhrali Košičania 4:0.

TIPSPORT LIGA: Žilina si v 1. štvrťfinále poradila so Zvolenom 5:2

Druhý zápas je na programe v nedeľu.

HOKEJOVÉ PLAY OFF: Nitra deklasovala Poprad, B. Bystrica zasa N. Zámky

Lídrom ofenzívy "corgoňov" bol obranca Jameson Milam, autor dvoch gólov a jednej asistencie. ,aktualizované

Ozimák a Štolc povedú hokejový Poprad aj v budúcej sezóne

Vedenie tipsortligistu s nimi vo štvrtok pred štartom súbojov play off najvyššej súťaže predĺžilo zmluvy.

V play out tímy Tipsport Ligy proti mužstvám skúsených trénerov

Do boja o zotrvanie v Tipsport Lige spadli tímy Liptovského Mikuláša a Trenčína, ktoré budú čeliť úspešným prvoligistom Skalici a Detve. Na programe je 12 kôl.

HOKEJOVÉ PLAY OFF: Víťaz základnej časti si zmeria sily s nováčikom

Banská Bystrica ide do vyraďovacej časti premiérovo v histórii z prvej priečky tabuľky, keď si v základnej časti vytvorila sedembodový náskok pred druhou Nitrou, tretie Košice zaostali o 12 b.

SZĽH zverejnil zoznam rozhodcov na play off, nominácie budú tajné

Novinku je, že každý klub bude môcť po zápase podať maximálne dve námietky, ktoré podľa neho ovplyvnili výsledok.

TIPSPORT LIGA: Play off s kratšími pauzami, liga má maskota

Podľa rozpisu by sa štvrťfinálové série mali skončiť najneskôr 29. marca, semifinále sa začne 1. apríla. Meno nového a v poradí už 24. majstra by mala hokejová verejnosť spoznať najneskôr 28. apríla.,aktualizované

Dukla Trenčín prvý raz do baráže, Šťastný: Chceme rozhodnúť čo najskôr

Do play off na úkor Trenčanov postúpili Nové Zámky, ktoré uhrali na ľade Dukly potrebný bod.

Nové Zámky s historickým postupom, podľa Kytnára zaslúženým

Radosť hráčov z juhu Slovenska prepukla ihneď po záverečnej siréne zápasu s Trenčínom, ktorá ukončila tretiu tretinu, hoci na aktérov zápasu čakalo ešte predĺženie.

Pohár pre víťaza základnej časti je v rukách hokejistov B. Bystrice

Banskobystričania sa prvýkrát radovali z trofeje určenej pre víťaza základnej časti, ktorú kapitánovi Tomášovi Surovému odovzdal riaditeľ Pro-Hokeja Richard Lintner.,aktualizované

Hokejisti Košíc sa budú musieť v úvode play off zaobísť bez Nagya

Skúsený útočník sa zranil v stredajšom zápase na ľade Žiliny.

Tipsport Liga: Bystrica prišla o víťaznú dvanásťzápasovú šnúru

Pred samotným stretnutím prenikli na verejnosť správy, že sa zápas skončí víťazstvom Dukly, na čo zareagovali aj niektoré stávkové kancelárie, ktoré ho dokonca stiahli z ponuky. ,aktualizované

Súboj nováčikov víťazne pre Nové Zámky. Nájazdy vo Zvolene aj Martine

Pozrite si výsledky 52. kola hokejovej Tipsport ligy.,aktualizované

V dohrávke 49. kola Tipsport Ligy zdolala B. Bystrica Martin na nulu

Hokejisti Banskej Bystrice urobili v dohrávke s Martinčanmi krátky proces.

Pro-Hokej kontumoval piatkový zápas Martin - Žilina v prospech hostí

Piatkový duel zrušili krátko pred jeho plánovaným štartom o 18.00 h pre problém s kamerovým systémom na martinskom štadióne.

Zemetrasenie v hokejových Košiciach: Odvolali Čadu. Kto ho nahradil?

Košičanom sa už dlhšiu dobu výsledkovo nedarí, z predchádzajúcich desiatich stretnutí podľahli až v šiestich.,aktualizované

Banská Bystrica a Nitra víťazne, Liptovský Mikuláš do baráže

Žilina bola smerom dopredu veľmi zakríknutá, naopak hráči Nitry si vytvárali viacero príležitostí.,aktualizované

Brunclík, Holeček, Liba a Selvek dostali od predstaviteľov košického klubu pamätné dresy i plakety

Trenčín zdolal favorita z Košíc, B.Bystrica porazila Liptovský Mikuláš

Dva góly hosťujúcich baranov strelil Higgs, ktorý si pripísal aj jednu asistenciu.,aktualizované

Zápas Martina proti Žiline zrušili, problém s kamerovým systémom

Duel bol vyhlásený ako rizikový.,aktualizované

Disciplinárka SZĽH sa nad Handzušom zľutovala: Kedy môže opäť hrať?

Skúsený tridsaťdeväťročný center dostal 23. januára od DK trojmesačný dištanc za zákrok na Tomáša Hričinu v šlágri 38. kola Tipsport Ligy na ľade Košíc, ktorý sa hral v piatok 13. januára.

Zápas medzi B. Bystricou a Martinom sa nakoniec odohrá

Zakúpené vstupenky na tento zápas zostávajú v platnosti

TIPSPORT LIGA: Nitra vyhrala nad Trenčínom, Zvolen prehral v Žiline

Hokejová Tipsport liga pokračovala v nedeľu zápasmi 29. kola.,aktualizované

Zápas medzi B. Bystricou a Martinom sa neodohral pre vodu na ľade

Situáciu sa snažila vyriešiť rolba, no nepomohla a po 40 minútach čakania rozhodcovia definitívne rozhodli, že sa zápas nemôže odohrať. ,aktualizované

Banská Bystrica pokračovala vo víťaznej sérii, vysoký triumf N. Zámkov

Pozrite si výsledky 48. kola Tipsport ligy.,aktualizované

Hokej-TL: Banská Bystrica opäť aj s obrancom Ivanom Majeským

Po roku sa do tímu aktuálneho lídra hokejovej Tipsport ligy vracia 40-ročný obranca Ivan Majeský.

Tipsport Liga: Trenčín trápia zranenia, pre Hlinku sezóna končí

Hlinka sa zranil v nedeľňajšom ligovom stretnutí so Zvolenom, pre roztrhnuté púzdro v ramene musí podstúpiť operáciu.

Lichanec bude za najkrajší gól nosiť v Tipsport Lige Zlatú prilbu

Lichanec suverénne triumfoval v diváckom hlasovaní pred gólmi Ladislava Nagya z Košíc, Ondreja Burzalu a Martina Krišku z Liptovského Mikuláša i Zvolenčana Daniela Krejčího.

Matoušek po výhre v Košiciach: Zápas sme brali ako play off

Pre tímy to bolo posledné šieste vzájomné stretnutie v základnej časti a nasadenie oboch mužstiev pripomínalo play off.

TL 47. kolo: Nitra vyhrala nad L. Mikulášom, Poprad zdolal Martin

V v 47. kole hokejovej Tipsport ligy si Banská Bysrica poradila s Košičanmi 2:1, Zvolen vyhral nad Trenčínom 3:2. Nitrania mali výhodu dvoch presilových hier, avšak hostia ich ubránili. ,aktualizované

Podľa Lintnera hrá Slovan v KHL nezmyselné zápasy, Krajči reagoval

Podľa šéfa našej najvyššej hokejovej súťaže Richarda Lintnera "belasí" končia v KHL sezónu príliš skoro, navyše v nadnárodnej lige "hrajú plno nezmyselných zápasov".