Fortunaliga

Fortuna liga: DAC triumfoval v zápase so Spartakom Trnava

Ricardo Chéu, tréner Trnavy, je napriek prehre na svojich hráčov hrdý, nechali na ihrisku všetko, povedal.

Zemplín Michalovce s ďalšou posilou, vrátil sa Mensah

Počas predošlého pôsobenia v Michalovciach bol Mensah jedným z ťahúňov tímu, čo zavážilo pri jeho návrate.

V šlágri 10. kola prespala Žilina prvý polčas, DAC využil pressing

Futbalisti Dunajskej Stredy vďaka víťazstvu 1:0 zosadili Žilinu z líderskej pozície, na ktorú vyskočil obhajca Slovan Bratislava po vysokej domácej výhre 5:0 nad Nitrou.

Dunajská Streda zdolala v šlágri 10. kola Žilinu

Dunajská Streda pripravila šošonom ich prvú tohtosezónnu prehru.

Mojžiš rozhodol o víťazstve Ružomberčanov

Väčšiu streleckú aktivitu domácich potvrdil krátko po zmene strán aj Popovits, no Macík bol na jeho strelu spoza šestnástky pripravený.

Sereď zaznamenala piatu remízu za sebou

Keď sa už zdalo, že sa prvé dejsto skončí bez gólov, v 45. minúte udreli hostia.

Disciplinárka SFZ uzavrela Slovanu štadión za výtržnosti s Trnavou

Disciplinárka vytkla Slovanu nedostatočnú organizáciu, ktorá mala za následok umožnenie vnesenia a použitia pyrotechniky, vniknutia divákov na ihrisko a dopustenie fyzického napadnutia hráča divákom.

Slovan vo Fortunalige zdolal Trenčín

Išlo o jediný nedeľný zápas.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Ružomberok ukončil čakanie na triumf i víťaznú sériu DAC

O jediný gól zápasu sa postaral v 44. minúte 20-ročný obranca Alexander Mojžiš. Pre mladíka to bol vôbec prvý zásah v drese MFK.

SFZ a Únia ligových klubov začínajú kampaň proti manipulácii zápasov

SFZ sa venuje problematike ovplyvňovania zápasov dlhší čas, v minulosti už usporiadal školenia o športovej korupcii, keď si prednášky vypočulo približne 3000 hráčov.

Oba fanúšikovské kotly zaplnili svoje sektory takmer do posledného miesta, a hoci sa práve tie najviac starali o hlučnú atmosféru, nevyvarovali sa nešportového správania. ,aktualizované

Slovan derby výsledkovo zvládol, Besiktas ale bude iná pesnička

Hrou proti trnave belasí neoslnili a tréner Ján Kozák ml. bude mať čo zverencom povedať pred štvrtkovým domácim vstupom do Európskej ligy UEFA 2019/20 proti tureckému Besiktasu Istanbul.

Slovan Bratislava zdolal v šlágri Trnavu, na Žilinu stráca iba bod

Správu rozširujeme o ďalšie informácie.,aktualizované

Caanen skončil ako generálny manažér Senice

Caanen viedol v sezóne 2017/2018 Senicu najprv ako hlavný tréner, neskôr sa stal jej generálnym manažérom.

Sereď si pripísala tretí nerozhodný výsledok za sebou

Na prvú strelu medzi žrd, publikum čakalo do 21. min, keď zdiaľky sa brankára hostí Ilieva pokúsil ohroziť Zsigmund.

Nitra vo fortunaligovom stretnutí zdolala Pohronie

Fortunaliga pokračovala 8. kolom.,aktualizované

Futbalisti AS Trenčín vydražili dresy k SNP

Ten pôjde na obnovu Pamätníka umučených v lesoparku Brezina v Trenčíne.

FL: Hráči DAC chceli víťazstvo viac, Slovan ešte cítil zápas EL

Podľa trénera DAC Petra Hyballu boli kľúčovými prvkami triumfu 5:2 disciplína a zodpovedný prístup k pokynom.

Slovan utrpel prvú prehru vo Fortuna lige, Žilina nenašla premožiteľa

Nitra remizovala s Trenčínom.,aktualizované

Fortuna liga: Spartak Trnava porazil MFK Zemplín Michalovce

Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili v sobotňajšom zápase 7. kola Fortuna ligy na vlastnom štadióne nad FK Senica vysoko 5:0. ,aktualizované