Futbal

SFZ a ÚLK sa nepozdáva novelizácia Zákona o športe, žiadajú diskusiu

Zmena sa má týkať postavenia profesionálneho športovca v kolektívnom športe voči zamestnávateľovi.

Zlatým Moravciam v Dunajskej Strede neuznali gól, Ďubek: Smutné

V 82. minúte Henrique Cabral de Souza trafil žŕdku, lopta sa odrazila a videozáznam ukázal, že za bránkovú čiaru. To si však hlavný rozhodca Filip Glova ani jeho asistenti nevšimli a gól neuznali.

TOTO sú favoriti na Zlatú loptu, ocenenia pre top futbalistu planéty

Medzi elitnou tridsiatkou absentuje vlaňajší víťaz Chorvát Luka Modrič, ktorý minulý rok narušil desaťročnú nadvládu Messiho a Ronalda.

LIGA MAJSTROV: Real sa musí v Istanbule zaobísť bez Modriča i Balea

Futbalisti madridského veľkoklubu majú zatiaľ na konte iba bod za domácu remízu 2:2 s Bruggami.

Arsenal zakopol na pôde nováčika Sheffieldu a prehral

Domáci sa dostali do vedenia v 30. minúte, keď sa presadil po rohu francúzsky útočník Lys Mousset.

Haringey a Yeovil si zopakujú predčasne ukončený duel FA Cupu

Duel prerušili v 64. minúte za stavu 1:0 pre Yeovil.

PSG proti Bruggám aj s Mbappem, Tuchel: No neodohrá celý duel

Dvadsaťročný útočník má stále problémy so stehenným svalom, no cez víkend nastúpil z lavičky a skóroval pri výhre v Nice 4:1.

Srbsko bude hrať v novembri s Luxemburskom bez divákov

O tri dni neskôr bude hostiť Ukrajinu už počas ročného skúšobného obdobia.

Hoeness sa zastal Kovača v súvislosti s opomínaním Müllera

Médiá píšu každý týždeň o tom istom, nútia trénera, aby nasadil Müllera. To je nemiestne, citovala Hoenessa agentúra DPA.

Vedci: Futbalistom hrozí väčšie riziko neurodegeneratívnych ochorení

Štúdia však ukázala, že futbalisti mali menší nábeh na iné ochorenia vrátane niektorých druhov rakoviny.

EURO 2020: Vstupenky na Chorvátsko budú v predaji od 24. októbra

Na zakúpenie vstupeniek je potrebné urobiť tieto kroky: vytvoriť si konto a vyplniť povinné údaje, počet vstupeniek na 1 nákup je max. 4 ks, platba je možná len platobnou kartou.

Plzeň v januári posilní chorvátsky stredopoliar Alvir zo Slavie

Dvadsaťpäťročný stredopoliar pôsobí v súčasnosti na hosťovaní v 1. FK Příbram, za ktorý odohral 12 zápasov a pripísal si po dva góly a dve asistencie.

Frankfurt štyri týždne bez obrancu Toureho

Dvadsaťtriročný obranca utrpel v piatkovom ligovom zápase s Bayerom Leverkusen svalové zranenie. Informovala o tom agentúra SID.