Futbal

O Granita Xhaku z Arsenalu majú záujem oba milánske kluby

O Xhaku prejavil vraj záujem aj bundesligový líder Borussia Mönchengladbach, kde v minulosti už pôsobil.

Wales posledný priamy postupujúci, B-skupina EURO už má tri mená

EURO 2020 odštartuje v piatok 12. júna v Ríme zápasom domáceho Talianska so súperom, ktorého meno určí žreb šampionátu 30. novembra v Bukurešti.

Bero mal pri premiére zmiešané pocity

S Azerbajdžanom si Slováci poradili jednoducho, súpera okrem jednej situácie v druhom polčase k ničomu nepustili.

Bayern predĺžil zmluvu s mladým brankárom Früchtlom

Devätnásťročný Früchtl je v Bayerne od 14 rokov. Zväčša chytá za treťoligovú rezervu, no už niekoľkokrát kryl chrbát Manuelovi Neuerovi v I. bundeslige.

Juventus Turín otvoril vlastný štvorhviezdičkový hotel

Návštevníci majú prednostné právo na kúpu vstupeniek na zápasy Ligy majstrov a voľný vstup do múzea Juventusu.

Lídra slovenskej reprezentácie Hamšíka trápia straty s Walesom

Kapitán Slovákov mal prsty v oboch góloch. Na prvý prihral Boženíkovi, druhý dal sám. ,aktualizované

Flick má podporu Lewandowskeho v trénerskej otázke

Flick prevzal vedenie tímu po odvolanom Nikovi Kovačovi a generálny manažér klubu Karl-Heinz Rummenige s ním počíta predbežne do Vianoc.

Gnabry zostrelil Severných Írov hetrikom

Krídelník mníchovského Bayernu sa spoločne s klubovým spoluhráčom Leonom Goretzkom postarali ešte do prestávky o obrat skóre a v druhom polčase skompletizoval hetrik.

Hapal vie, že na priamy postup chýbali body proti silným

V utorok Slováci zdolali na trnavskom Štadióne Antona Malatinského v záverečnom súboji E-skupiny Azerbajdžancov 2:0. Na postup však potrebovali remízu Walesu s Maďarskom a to sa nestalo.

Ramsey poslal Wales na EURO. Ostrovania ukázali odhodlanie

Walesania sa pred tromi rokmi pri svojej premiérovej účasti na ME dokázali vo Francúzsku prebojovať do semifinále.

Mourinho sa po roku vrátil do práce, povedie Tottenham

Jose Mourinho bol bez práce od decembra 2018, keď ho prepustili z Manchestru United. ,aktualizované

Slováci zdolali Azerbajdžan 2:0. O EURO zabojujú v baráži proti Írsku

Slovenská futbalová reprezentácia musí zabojovať o postup na EURO 2020 v play off Ligy národov. V domácom prostredí privíta 26. marca Írsko. ,aktualizované

Hamšíka potešil prvý polčas, podľa Lobotku uspejeme v baráži

Slovenská futbalová reprezentácia zdolala v utorňajšom záverečnom stretnutí E-skupiny kvalifikácie EURO 2020 Azerbajdžan 2:0.

Kvalifikácia ME 2020: Belgičania ukončili kvalifikáciu bez straty bodu

Postupujúci Rakúšania umožnili Lotyšom získať v kvalifikácii prvé body a to hneď všetky tri, keď prehrali 0:1.

Wales nezaváhal a po víťazstve nad Maďarskom postúpil na ME

Slováci obsadili v tabuľke 3. miesto a na kontinentálny šampionát môžu postúpiť cez marcovú baráž.,aktualizované

Brazília zdolala Kórejskú rep. a ukončila sériu bez výhry

Pre "kanárikov" to bola prvá výhra od júla, keď získali titul na Copa America.,aktualizované

Tottenham prepustil trénera Pochettina

Štyridsaťsedemročný tréner prišiel do Tottenhamu v roku 2014 zo Southamptonu a z klubu spravil pravidelného účastníka v Lige majstrov.

Maradona skončil ako tréner klubu Gimnasia La Plata

Majster sveta z roku 1986 prevzal posledný tím tabuľky v septembri a po ôsmich stretnutiach sa jeho zverenci posunuli o dve priečky smerom nahor.