Futbal

Trest WADA pre Rusko sa nevzťahuje na kvalifikáciu MS 2022

Rusi nesmú najbližšie štyri roky súťažiť pod národnou vlajkou a na veľkých podujatiach sa predstavia iba preverení športovci so štatútom nezávislých.

Witsel do konca roka nepomôže Dortmundu

Tridsaťročný stredopoliar pokračuje v rekonvalescencii v domácom prostredí.

LIGA MAJSTROV: Messi nenastúpi za Barcelonu na pôde Interu Miláno

Inter, kde pôsobí aj slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar, zabojuje na diaľku o druhú postupovú priečku s Borussiou Dortmund.

APOEL Nikózia prepustil trénera Dolla

Päťdesiattriročnému Dollovi sa stala osudnou ligová prehra s mestským rivalom Olympiakosom 0:2.

Angličania odštartujú prípravu na EURO proti Talianom vo Wembley

Na EURO 2020 nastúpia Angličania v D-skupine proti Chorvátsku, Česku a jednému zo štvorice Škótsko, Island, Nórsko, Srbsko.

La Liga: Prekonal rekord di Stefana. Je najstarším autorom hetriku

V najvyššej španielskej súťaži odohral za Betis, Malagu a Valenciu 556 zápasov. Strelil v nich 73 gólov. Na konte má 18 reprezentačných štartov.

Kucka nedohral zápas v Janove, zranil si lýtko

Kucka v 21. minúte po rohovom kope hlavičkou k vzdialenejšej žrdi prekonal brankára Emila Audera, gól následne oslávil tradičným saltom.

FORTUNA LIGA: Slovan prezimuje na čele tabuľky s náskokom 10 bodov

Fortuna liga mala na programe zápasy 18. kola.,aktualizované

LA LIGA: Futbalisti Getafe natiahli šnúru bez prehry na šesť zápasov

Real Betis Sevilla zdolal vďaka prvopolčasovému hetriku Joaquina Athletic Bilbao 3:2. ,aktualizované

Mascherana vítali v Estudiantes tisícky priaznivcov

Odchovanca River Plate presvedčil prezident Estudiantes, takisto argentínsky futbalový internacionál Juan Sebastian Veron.

Union Berlín triumfoval nad tímom FC Kolín v 14. kole Bundesligy

Švédsky útočník Sebastian Anderson prispel dvomi gólmi k víťazstvu Unionu Berlín.,aktualizované

SERIE A: Kucka gólom rozhodol o víťazstve Parmy

Hostia v druhom polčase prišli o dvojgólový náskok a dohrávali s deviatimi hráčmi, keď do kabín museli ísť predčasne Kevin Agudelo a Goran Pandev. ,aktualizované

PREMIER LEAGUE: Newcastle United v bránke s Dúbravkom triumfoval

Dúbravka bol opäť oporou domácich a v prvom polčase sa blysol viacerými výbornými zákrokmi.

Messi rekordným 35. hetrikom oslávil zisk Zlatej lopty

Messi rozbehol svoj "gólostroj" v 17. minúte, keď ideálne trafil spoza šestnástky. V závere prvého polčasu pridal druhý zásah a v 83. minúte stanovil konečný výsledok.

Futbalový fanúšik vykrikoval na hráčov a napodobňoval pri tom opicu

Anglická polícia zatkla fanúšika v súvislosti z rasistickými prejavmi v sobotnom manchesterskom derby medzi domácim City a United. Štyridsaťjedenročný muž je podozrivý z výtržníctva s rasovým motívom.