Futbal

Nór Haaland strelil v bundesligovom debute za Dortmud hetrik

Hostia museli dvakrát v zápase doháňať dvojgólové manko, zlomiť zápas vo svoj prospech sa im podarilo tromi gólmi.

Podolski skončí v japonskej Kobe a zvažuje ďalšie ponuky

Futbalista zdôraznil, že v prípade nového pôsobiska musia zapadnúť do seba futbalové podmienky i nároky a potreby jeho rodiny.

Španielska La Liga: UD Levante nestačilo na Deportivo Alaves

Futbalisti Deportiva Alaves zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase 20. kola španielskej La Ligy na ihrisku Levante 1:0.

Známy americký futbalista bude Chelsea chýbať do polovice februára

Americký útočník si privodil svalové zranenie.

Koučovi futbalistov Herthy Berlín predĺžili trénerskú licenciu

V nedeľu v bundesligovom dueli s Bayernom Mníchov bude Jürgen Klinsmann viesť svoj tím z lavičky.

Leverkusen predĺžil zmluvu s trénerom Boszom do leta 2022

Holandský kouč prišiel do Leverkusenu v januári 2018 a tím priviedol až do Ligy majstrov.

LA LIGA: Futbalisti Getafe hladko vyhrali na ihrisku Leganesu

Výsledky 20. kola španielskej La Ligy.

Ashley Young definitívne prestúpil do Interu Miláno

Tridsaťštyriročný Young pôsobil v United od roku 2011, vtedy prišiel z Aston Villy. V Manchestri získal titul v Premier League i v Ligovom pohári a FA Cupe.

Na Cypre opäť vybuchla bomba v rozhodcovom aute

Ostatní rozhodcovia sa na protest voči opakovaným útokom rozhodli vstúpiť do štrajku.

ME2020: Wales si pred šampionátom zahrá v príprave aj s USA

Bude to druhé stretnutie v histórii medzi USA a Walesom, v tom prvom v roku 2003 vyhrali Američania v kalifornskom San Jose 2:0.

Karol Mészáros podpísal zmluvu s Českými Budéjovicami

Mészáros získal so Slovanom Bratislava dva majstrovské tituly, v Maďarsku pôsobil od roku 2016. Okrem Újpestu tam obliekal aj dresy Puskás Akadémia, Debrecínu a Haladásu.

Naldo ukončil pôsobenie v AS Monaco

Platný kontrakt mal ešte do konca júna. Informovala agentúra DPA.

Maguire prevezme po Youngovi kapitánske céčko Manchestru United

Younga delí od transferu k Nerazzurri už len úspešne absolvovaná lekárska prehliadka.

Vestenický predĺžil zmluvu s Cracoviou do júna 2021

Vestenický prišiel do poľského klubu v roku 2016, najskôr na hosťovanie a neskôr aj na trvalý prestup.

Majster Európy z Belehradu 1976 a legenda Slovana Ján Švehlík jubiluje

Ján Švehlík sa narodil 17. januára 1950 v Lovči. S futbalom začal v Žiari nad Hronom.

Kentoš: Sústredenie v Turecku bolo poučné a užitočné

V Turecku chýbalo trénerovi viacero futbalistov z užšieho kádra, napriek tomu ho tešil fakt, že kluby z Fortuna ligy mu uvoľnili hráčov.

Maročan En-Nesyri prestúpil do FC Sevilla z Leganes

En-Nesyri za Leganes v tejto sezóne odohral 18 zápasov a strelil v nich štyri góly.

ME2020: Domáce zápasy nebudú pre Nemecko výhodou, tvrdí Löw

Nemecko sa stretne s Francúzskom, Portugalskom a zatiaľ neznámym víťazom baráže.

Xavi bol barcelonskou prvou voľbou, no on odmietol

Barcelona odvolala Ernesta Valverdeho v pondelok, na jeho miesto prišiel Quique Setien, ktorý doteraz viedol Betis Sevilla či Las Palmas.

PSG nasadil plnú ofenzívnu silu a tentoraz nedal Monacu žiadnu šancu

Hostia sa poučili z divokého prvého polčasu z predchádzajúcej konfrontácie a v stredu viedli pred prestávkou 2:0 vďaka Mbappemu a premenenej jedenástke Neymara.