Futbal

Wales zvíťazil po štyroch rokoch u súpera a postup je v jeho rukách

Zverenci trénera Ryana Giggsa rozhodli o zisku troch bodov už v úvodnom dejstve.

CHORVÁTI ZDOLALI SR 3:1 A POSTÚPILI NA EURO 2020

Slováci sú v tabuľke na 4. mieste s 10 bodmi, Chorváti sú so 17 bodmi už víťazi skupiny.,aktualizované

ME-KVAL.: Z C-skupiny postúpili Nemci a Holanďania, z géčka Rakúsko

Nemci si suverénne poradili s Bieloruskom 3:0 a posunuli sa na čelo skupiny. ,aktualizované

ME-kval.: Slováci v Rijeke s Pekaríkom, Vavrom, Hanckom aj Boženíkom

V bránke nastúpil Martin Dúbravka, na poste štítových stredopoliarov figurovali Stanislav Lobotka a Juraj Kucka.

ME-kval.: Chorvátsko - Slovensko 0:1 po polčase v E-skupine

Slovenskí futbaloví reprezentanti viedli po prvom polčase sobotňajšieho kvalifikačného zápasu EURO 2020 v Chorvátsku 1:0.

Belgicko vyhralo vysoko v Rusku, tri góly Hazardovcov

V ich vzájomnom súboji v Petrohrade ukázali hráči z Beneluxu momentálnu silu a prečo nestratili v kvalifikácii ani bod, zvíťazili 4:1.

Slovenskí futbalisti do 19 rokov zdolali Malťanov a postúpili ďalej

Zverenci trénera Alberta Rusnáka uzavrú turnaj v utorok 19. novembra súbojom o prvú priečku.

Bývalý obranca Liverpoolu či Leedsu Matteo podstúpil operáciu mozgu

Aktívnu kariéru uzavrel v roku 2009 ako hráč Stoke City.

Kalmára čaká dlhá absencia, v piatkovom zápase si zlomil členok

Dvadsaťštyriročný stredopoliar opustil ihrisko v 83. minúte na nosidlách.

Trénera Interu Miláno Conteho chráni polícia, anonym mu poslal náboj

Polícia prípad vyšetruje.

Švédi si zaistili účasť na šampionáte, porazili Rumunov

Švédsko je dvanásty istý účastník záverečného turnaja

Futbalisti Fínska sa po prvý raz predstavia na ME

V bránke Fínska odchytal celý duel slovenský rodák Lukáš Hrádecký.

Hainer sa stal novým prezidentom Bayernu Mníchov

Dostal mandát na tri roky a nahradil Uliho Hoenessa.

JAKUBKO: Dodnes ma mrzí, že som na MS nehral viac. A uznal to aj Weiss

S bývalým reprezentantom Martinom Jakubkom sme sa v štúdiu TABLET.TV rozprávali o kvalifikácii EURO 2020, v ktorej závere odohrajú futbalisti SR zápasy v Chorvátsku a doma s Azerbajdžanom.

Maďari prehrali v príprave na novom štadióne s Uruguajcami

Všetky góly padli v úvodnej polhodine. V 15. minúte otvoril skóre Edinson Cavani, o šesť minút neskôr zdvojnásobil vedenie hostí Brian Rodriguez.

EURO 2020: Fínsko zdolalo Lichtenštajnsko a zažije premiéru na ME

V bránke Fínska odchytal celý duel slovenský rodák Lukáš Hrádecký, veľa práce však nemal, keď hostia naňho vystrelili iba raz. Historický víťazný gól strelil v 21. minúte Jasse Tuominen.

EURO 2020: Slováci chcú do bodky splniť taktiku, Hapal utajil zostavu

Na šampionát postúpia prví dvaja zo skupiny, cez kvalifikáciu už nemôže postúpiť Azerbajdžan. Chorvátom na postup stačí bod.

EURO 2020: V Rijeke predpovedajú na zápas so Slovenskom zlé počasie

Pokiaľ by sa zápas naozaj nemohol uskutočniť v plánovanom termíne, presunuli by ho na nedeľu a rozhodca s delegátom a Európskou futbalovou úniou (UEFA) by stanovili nový čas začiatku.