Hokej

NHL: Montreal podľahol Ottawe, Tatar s mínuskou

Z víťazstva sa netešil ani Richard Pánik, jeho Washington prehral na ľade New Yorku Rangers.,aktualizované

NHL: Vedenie Toronta prepustilo trénera Babcocka

Mike Babcock patrí k najúspešnejším trénerom v lige. Na konte má dve olympijské zlaté medaily s Kanadou, s Detroitom v roku 2008 získal Stanleyho pohár.

LIGA MAJSTROV: Mníchov v odvete deklasoval Minsk

Mníchov postúpil do štvrťfinále.

NHL: Hathaway dostal za pľuvanec na Gudbransona trojzápasový dištanc

Emócie vzbĺkli hite Brendana Leipsica na centra hostí Dereka Granta za bránkou Washingtonu. Do bitky sa ihneď zapojil aj domáci Hathaway, ktorý napokon za pľuvanec putoval predčasne pod sprchy.

Záborský a Pospíšil vo fínskej lige s gólom a asistenciou

Dva body za gól a asistenciu zaznamenal Kristián Pospíšil, ktorého tím Lukko Rauma uspel na ľade IFK Helsinki 5:4 po predĺžení.

Marek Hecl po dohode s vedením klubu skončil v Olomouci

Hecl v mládežníckych časoch aj za juniorku švédskeho klubu Lulea HF, pôsobil v extraligovej "dvadsiatke" a v sezóne 2017/2018 si vyskúšal nadnárodnú KHL v drese Slovana Bratislava.

NHL: Hokejisti Bostonu Bruins zvíťazili na ľade New Jersey Devils

Tomáš Tatar pretrhol štvorzápasovú bodovú sériu, jeho Montreal Canadiens podľahol v Columbuse 2:5. ,aktualizované

Třinec zdolal Kometu Brno v dohrávke 15. kola českej ligy

Domácim k plnému bodovému zásahu pomohli gól a dve asistencie slovenského obrancu Martina Gernáta.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Košíc zdolali vysoko Liptovský Mikuláš

Košičania nastúpili s cieľom odčiniť prehru v Miškovci a do súpera sa pustili od úvodných minút.,aktualizované

Hokejisti Nitry si zahrajú finále Vyšehradského pohára

Vo finále narazia na poľský celok JKH GKS Jastrzebie, ktorý vyradil v druhom semifinálovom meraní síl GKS Katowice po výhrach 2:0 a 3:2.

Slovenskí reprezentanti v parahokeji podľahli Rusku

Na svojom konte majú dve víťazstvá a jednu prehru.

Hecl z Olomouca dostal pokutu za nafilmovaný pád

Hecl predstieral pád v 31. minúte duelu, v ktorom Olomouc vyhral na ľade "pernikárov" 2:1 po predĺžení.

NHL: Slovenský hokejista Richard Pánik sa dočkal prvého bodu

Dvadsaťosemročného útočníka vyhlásili za druhú hviezdu zápasu.,aktualizované

Nedomanský vstúpil do Siene slávy

Osobnosti uviedli do Siene slávy počas slávnostného ceremoniálu, ktorý sa uskutočnil v noci na utorok tradične v kanadskom Toronte.

Útočníka Buffala Okposa vyradil z hry otras mozgu

Od sezóny 2017-2018 utrpel Okposo podobné zranenie v každom ročníku súťaže.

Michalovce zvíťazili v predohrávke 26. kola TL na ľade MAC Újbuda

Michalovce bodovali naplno druhýkrát v sérii a s 33 bodmi sú na 6. mieste tabuľky.

Slovenskí parahokejisti zdolali favorizovanú Čínu

Slovensko tak má po dvoch zápasoch plný počet bodov a v utorok sa stretne s ďalším favoritom Ruskom.

Čajkovský a Liška prispeli asistenciami k výhram Dinama a Severstaľu

Slovenský obranca odkorčuľoval v zápase vyše 21 minút.

Fínsky útočník Korhonen zamieril do Michaloviec

Po príchode skúseného fínskeho krídelníka je na súpiske už osem hráčov s iným ako slovenským pasom, pričom do zápasu môžu zasiahnuť maximálne siedmi.