Hokej

NHL: Tornádo zničilo domy hráčov Dallasu B. Bishopa a T. Seguina

Oba domy od seba delí necelý kilometer.

NHL: Hokejisti Dallasu Stars zdolali na vlastnom ľade Ottawu Senators

Sekera odohral 20:16 minúty, dvakrát vystrelil na bránku súpera a inkasoval dvojminútový trest.,aktualizované

Hráči Tipsport ligy sa nevedia zhodnúť, aké zmluvy chcú mať s klubmi

Riaditeľ riadiaceho orgánu Tipsport ligy Pro-Hokeja Richard Lintner podporuje novelu zákona. ,aktualizované

Pastrňák dostal ocenenie prvej hviezdy týždňa v NHL

Druhou hviezdou sa stal obranca Washingtonu John Carlson za sedem asistencií a celkovom osem bodov v štyroch dueloch.

KHL: Červená hviezda Kchun-lun porazil HC Soči, Bondra skóroval

Slovenský obranca Dinama Michal Čajkovský nebodoval.

TL: Slovan prišiel v súboji s Košicami o Viedenského a Kytnára

Milan Kytnár utrpel zranenie v hornej časti tela, pre ktoré bude pauzovať približne mesiac. Po prvej tretine odstúpil zo stretnutia rovnako pre zranenie v hornej časti tela Marek Viedenský.

KHL: Hráčmi týždňa Alikin, Jarullin a McMillan

Za najlepšieho brankára siedmeho týždňa základnej časti KHL vyhlásili Alikina, ktorý priviedol v dvoch zápasoch svoj tím k dvom víťazstvám.

V derby dominovali brankári, Košice sa revanšovali za prehru v 1. kole

Košičckí hokejisti sa predstavili v súťažnom zápase na bratislavskom ľade po sedem a pol roku a odviezli si z hlavného mesta dva body za víťazstvo 2:1 po samostatných nájazdoch.

Pre 28-ročného útočníka to bol tretí gól a siedmy bod v tejto sezóne.,aktualizované

NHL: Veterán Boyle sa na rok upísal Floride

Tridsaťštyriročný hokejista začne už svoju trinástu sezónu v zámorskej NHL.

Kanadský hokejový obranca Cardwell zamieril do Banskej Bystrice

Do našej najvyššej slovenskej súťaže sa vráti po dvoch sezónach, ktoré strávil v Pardubiciach.

Peter Bondra: Čas už nevnímam cez roky, ale cez sezóny

Kariéru ukončil pred 12 rokmi, z verejného diania sa však nevytratil, skôr naopak. Zúčastňuje sa na exhibičných či charitatívnych akciách, zblízka sleduje dianie v slovenskom hokeji.

V AHL sa strelecky presadili Cehlárik, Lantoši, Studenič i Feherváry

Obranca Martin Feherváry sa podieľal na triumfe Harshey Bears na ľade Lavalu Rocket dvomi asistenciami.

Tatar prispel asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade St. Louis

Dallas s Andrejom Sekerom triumfoval na ľade Philadelphie.,aktualizované

Bakoš prispel tromi bodmi k výhre Admiralu, skóroval aj Liška

Dvaja Slováci sa predstavili aj v zápase Červená hviezda Kchun-lun – Dinamo Moskva.,aktualizované