Hokej

M. Sukeľ rozhodol o triumfe Sparty Praha v Litvínove 4:3

Dve asistencie si pripísal jeho spoluhráč Andrej Kudrna a jednu Milan Jurčina.

Hokej-TL: DVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice 3:1 v 22. kole

V druhom dejstve si Košičania zahrali až štyri presilovky, no ani jednu nedokázali premeniť na gól.

Hokej-TL: HC Nové Zámky - Dukla Ingema Michalovce 5:6 v 22. kole

Skóre otočili v tretej tretine, v ktorej rozhodli dvoma gólmi, že domáci zostanú na poslednom mieste v tabuľke.,aktualizované

HC'05 Banská Bystrica - HKM Zvolen 1:2 v 22. kole

Úradujúci majster nastúpil s Marekom Slovákom, ktorého si vypožičal z Bratislavy, keďže sa zranil Mário Lunter. ,aktualizované

Slováci na úvod MS v parahokeji rozstrieľali V. Britániu 14:1

Vo všetkých činnostiach sme boli lepší ako súper a zaslúžene sme vyhrali, uviedol hlavný tréner Radoslav Bielečka.

Gríger pomohol dvoma gólmi k triumfu Karlových Varov na ľade Brna 7:2

Jednou asistenciou sa podieľal na výhre aj Dominik Graňák.

Bakoš asistenciou nezabránil prehre Admiralu Vladivostok s Petrohradom

Admiralu Vladivostok nestačila asistencia slovenského útočníka Martina Bakoša, keď doma podľahol SKA Petrohrad 1:2 po po predĺžení. ,aktualizované

Tatarova asistencia nestačila Montrealu, Bostonu nepomohol ani Halák

Tatar prihral na Brendanovi Gallagherovi na úvodný gól zápasu.,aktualizované

Daňo asistoval v AHL, jeho Cleveland však prehral v Syracuse

Daňo prihral na druhý gól.,aktualizované

Pospíšil pomohol tromi asistenciami k výhre Lukka, Krištof 1+1

Pospíšil zaznamenal tri asistencie pri vysokej domácej výhre jeho tímu Lukko Rauma nad HPK Hämeenlinna 6:1.

Tatar bodovo explodoval pri triumfe Montrealu, Chára pomohol Bostonu

Štyrmi bodmi v jednom zápase dosiahol kariérne maximum. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Michalovce prehrali s Košicami, Slovan porazil Újbudu

V predĺžení zápasu Michalovce - Košice mal gól na hokejke najskôr Klhúfek, ale Trenčan stiahol roletu a puk za seba nepustil.

Záborského gól a dve asistencie nestačili Lappeenrante v Helsinkách

Na víťazstve Hämeenlinny nad Pori 5:3 sa gólom podieľal Filip Krivošík. Asistenciou sa prezentoval Michal Krištof pri výhre Kärpätu Oulu na ľade Pelicans Lahti 3:0.

Bartošák v Třinci skončil, ide na liečenie

Bartošák sa dohodol na zmluve s úradujúcim českým majstrom pred touto sezónou, vo štvrtok sa podľa portálu idnes.cz dopustil disciplinárneho prehrešku.

Tréner Feneš: Osemnástka patrí do elitnej kategórie MS

Hokejistov do 18 rokov nepripravuje len piešťanský projekt. Úlohu vo výchovnom procese hrajú aj extraligové kluby, ktoré od začiatku sezóny dávajú priestor v mužskom hokeji siedmim mladíkom.

NHL: Tampa s Černákom rozdrvila Rangers, uspel aj Dallas so Sekerom

Černák počas 20:04 minút na ľade vyslal na bránku hostí šesť striel, rozdal päť hitov a zblokoval tri strely súpera.,aktualizované

Ekvádor zdolal Trinidad a Tobago v prípravnom stretnutí

Rozhodujúcim článkom tímu bol Valencia, ktorý strelil v druhom polčase v priebehu šiestich minút dva góly.

KHL: Kazaň porazil Čeľabinsk v štvrtkovom zápase

Hráči Kazane zdolali Čeľabinsk 4:1 na vlastnom ľade a so 43 bodmi majú aktuálne najlepšiu bilanciu v súťaži. ,aktualizované

Čiliak vychytal výhru proti bývalým spoluhráčom

Slovenský gólman prišiel z Brna do Zlína na hosťovanie začiatkom októbra, v klube bude pôsobiť do konca kalendárneho roka.

NHL: Washington s Pánikom natiahol bodovú šnúru

Uspel aj Dallas s obrancom Andrejom Sekerom, Stars triumfovali v Calgary 3:1 aj vďaka dvom gólom Joea Pavelského. ,aktualizované