Jurčina pôsobil v uplynulých troch sezónach v nemeckom Norimbergu a v prebiehajúcej sezóne bol doteraz bez angažmánu.

NHL: Trénerovi Columbusu J. Tortorellovi odstránili kožný nádor

Šesťedsiatjedenročnému dlhoročnému koučovi NHL diagnostikovali na čele bazalióm, najčastejší typ rakoviny kože, ktorý však iba zriedkavo metastázuje.

NHL: Edmonton zdolal Philadelphiu. McDavid s 5 bodmi, Jurčo nebodoval

Olejári sú na čele Západnej konferencie NHL, keď v siedmich zápasoch nového ročníka prehrali iba raz.,aktualizované

AHL: Cehlárikove dva góly nepomohli Providence k víťazstvu

Cehlárik bodoval aj v druhom zápase v tejto sezóne, na konte má už tri presné zásahy.

NHL: Pánik sa zranil po kolízicii so spoluhráčom

Dvadsaťosemročný krídelník utrpel na konci druhej tretiny po nešťastnej zrážke so spoluhráčom bližšie nešpecifikované zranenie v hornej časti tela.

SZĽH plánuje vybudovať v 20 obciach multifunkčné športoviská

Celková hodnota zákazky je odhadovaná na 6.493.834 eur bez DPH.

Ani dva góly L. Hudáčka nestačili Libercu v Lige majstrov na postup

Libereckí hokejisti v priamom súboji o postup prehrali s nemeckým tímom Augsburger Panther.

Banská Bystrica sa s Ligou majstrov rozlúčila prehrou s Ambri-Piotta

Oba tímy stratili už pred zápasom šancu na postup do ďalšej fázy.

Záborský i Grman prispeli asistenciami k výhre SaiPy vo fínskej lige

Rozhodujúci gól, na ktorý prihral Grman, padol 61 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času.

Trump prijal v Bielom dome šampiónov NHL, hokejistov St. Louis Blues

Rovnako ako na konci marca od Washingtonu Capitals aj teraz dostal Trump ako v poradí 45. prezident USA dres s číslom 45. Odovzdal mu ho prezident bluesmanov Tom Stillman.

NHL: Černákova Tampa zdolala Tatarov Montreal, Slováci nebodovali

Toronto Maple Leafs v zostave s obrancom Martinom Marinčinom zdolalo doma Minnesotu Wild. ,aktualizované

KHL: ČH Kchun-lun prehral so Severstaľom Čerepovec

Severstaľ Čerepovec zvíťazil na ľade Červenej hviezdy Kchun-lun tesne 2:1 po predĺžení.

NHL: Toronto poslalo Sandina na farmu, šancu zrejme dostane Marinčin

Marinčin odohral v tejto sezóne zatiaľ len dva zápasy, naposledy 5. októbra, ale v dueloch proti Ottawe a Montrealu sa bodovo nepresadil.

Poprad a Zvolen si vymenili útočníkov, Štrauch za Handlovského

Ambíciou zainteresovaných strán bolo pomôcť výmenou obom hráčom i klubom.

Člen Siene slávy NHL J. Devellano podstúpil operáciu mozgu

Sedemdesiatsedemročný člen exekutívy sa podrobil chirurgickému zákroku, pri ktorom mu z mozgu vyoperovali nezhubný tumor.

NHL: Hjalmarsson má prasknutú ihlicu, Arizone bude chýbať tri mesiace

Tridsaťdvaročný zadák sa zranil v sobotňajšom zápase proti Coloradu Avalanche, keď zblokoval strelu Erika Johnsona.

NHL: Halák pomohol Bostonu 30 zákrokmi, Pastrňák štyrmi gólmi

Boston sa vďaka triumfu dostal na priebežnú vedúcu pozíciu v tabuľke Východnej konferencie.,aktualizované

Vladivostok zdolal Nursultan, Bakoš asistoval

Na jediný gól duelu prihral v 24. sekunde predĺženia Švédovi Markusovi Ljunghovi slovenský útočník Martin Bakoš. ,aktualizované

Hviezdami týždňa NHL McDavid, Laine a Crosby

Laine v drese Winnipegu vedie kanadské bodovanie NHL s bilanciou 2 góly a 6 asistencií.

KHL: Bakoša z Vladivostoku vyhlásili za najlepšieho útočníka týždňa

Slovenský útočník si v troch zápasoch pripísal päť bodov za tri góly a dve asistencie a svojmu tímu pomohol k trom víťazstvám.