KHL: Magnus Pääjärvi sa stal posilou Lokomotivu Jaroslavľ

Dvadsaťosemročný útočník si vlani obliekal dres Ottawy Senators v NHL.

KHL: Červená hviezda Kchun-lun porazil HC Soči, Bondra skóroval

Slovenský obranca Dinama Michal Čajkovský nebodoval.

KHL: Hráčmi týždňa Alikin, Jarullin a McMillan

Za najlepšieho brankára siedmeho týždňa základnej časti KHL vyhlásili Alikina, ktorý priviedol v dvoch zápasoch svoj tím k dvom víťazstvám.

KHL: Magnitogorsk porazil Omsk

Metallurg Magnitogorsk zdolal doma Avantgard Omsk 3:0 a zastavil víťaznú šnúru hostí na čísle štyri.,aktualizované

Bakoš prispel tromi bodmi k výhre Admiralu, skóroval aj Liška

Dvaja Slováci sa predstavili aj v zápase Červená hviezda Kchun-lun – Dinamo Moskva.,aktualizované

KHL: Neftechimik Nižnekamsk porazil SKA Petrohrad

Bakoš v 29. min prihral Švédovi Adamovi Almquistovi, ktorý poslal Admiral do vedenia 3:2. Duel napokon dospel do nájazdov a Slovák nepremenil hneď prvý.

KHL: Vladivostok prehral s Jaroslavľom po nájazdoch, asistencia Bakoša

KHL: ČH Kchun-lun prehral so Severstaľom Čerepovec

Severstaľ Čerepovec zvíťazil na ľade Červenej hviezdy Kchun-lun tesne 2:1 po predĺžení.

KHL: Bakoša z Vladivostoku vyhlásili za najlepšieho útočníka týždňa

Slovenský útočník si v troch zápasoch pripísal päť bodov za tri góly a dve asistencie a svojmu tímu pomohol k trom víťazstvám.

KHL: Moskva si poradila s Ak Bars Kazaň

Domáci prehrali po troch víťazstvách za sebou.

Bakoš skóroval pri výhre Vladivostoku nad Magnitogorskom

Hokejisti Červenej hviezdy Kchun-lun, v zostave so slovenským útočníkom Dávidom Bondrom, zvíťazili nad Neftechimikom Nižnekamsk 2:1 po predĺžení.

KHL: Bondrov Kchun-lun zdolal Nižnekamsk

Hokejisti Červenej hviezdy triumfoévali v tomto súboji až po predĺžení.

KHL: Červená hviezda Kchun-lun porazil Neftechimik Nižnekamsk

O všetkom sa rozhodlo až v poslednej desaťminútovke, 27-ročný rodák z Bratislavy najskôr nahrávkou pomohol zaznamenať Dinamu kontaktný gól na 1:2.,aktualizované

KHL: Hráčmi týždňa sú Kalninš, Larsen, Kaprizov a nováčik Galimov

Lotyšský gólman v službách Jokeritu Helsinki sa minulý týždeň tešil z dvoch víťazstiev a jeho úspešnosť zákrokov bola 96,22 percenta.

KHL: Bakoš s víťazným gólom pri triumfe Vladivostoka nad Nižnekamskom

Víťazný gól strelil v 11. minúte slovenský útočník Martin Bakoš.

KHL: Liška síce tečoval puk do brány Severstaľu, ale prehre nezabránil

V nedeľnom stretnutí hokejovej KHL zvíťazili hráči Barysu Nur-Sultan nad Čerepovcom 5:1.

KHL: Dvadsaťdeväťročný Mnatsjan podľahol rakovine

V máji 2018 podpísal kontrakt na dva roky so Sibirom Novosibirsk, zaň však pre chorobu neodohral ani jeden duel.

KHL: Hudáček vychytal výhru Sparatku Moskva na ľade Víťaza Podoľsk

Hokejisti Dinama Moskva uspeli na ľade Avtomobilistu Jekaterinburg v zápase KHL. Pri víťazstve moskovského tímu bol aj slovenský obranca Michal Čajkovský, do zápasových štatistík sa nezapísal.

KHL: Bakoš skóroval, Admiral si poradil s Červenou hviezdou

Dvadsaťdeväťročný útočník otvoril na začiatku druhej tretiny skóre, keď si od zadného mantinelu nakorčuľoval pred bránku, pritom sa zbavil súperovho obrancu a bekhendom zavesil pod hornú žŕdku.,aktualizované