NBA: Dallas deklasoval Golden State

Pod domáci triumf Mavericks sa najvýraznejšie podpísal Luka Dončič, ktorý nazbieral 35 bodov, 10 doskokov, 11 asistencií a dosiahol druhé triple double za sebou.

NHL: Vedenie Toronta prepustilo trénera Babcocka

Mike Babcock patrí k najúspešnejším trénerom v lige. Na konte má dve olympijské zlaté medaily s Kanadou, s Detroitom v roku 2008 získal Stanleyho pohár.

DAVIS CUP: Austrália sa pridala k štvrťfinalistom Španielsku a Kanade

Tenisti Srbska vstúpili do turnaja víťazstvom 3:0 nad Japonskom. Najprv Filip Krajinovič zdolal Juičia Sugitu 6:2, 6:4, potom si Novak Djokovič poradil s Jošihitom Nišiokom 6:1, 6:2.

LIGA MAJSTROV: Mníchov v odvete deklasoval Minsk

Mníchov postúpil do štvrťfinále.

Inter stratil šancu na postup

Inter mal výborný vstup do stretnutia, najskôr vyhrával 7:0 a v 4. minúte dokonca 13:2. ,aktualizované

Tenis-DC: Srbi s Nemcami si zaistili víťazstvo už po dvojhrách

Veľkú Britániu poslal do vedenia nad Holandskom 1:0 v F-skupine Andy Murray, ktorý zvíťazil nad Tallonom Griekspoorom 6:7 (7), 6:4, 7:6 (5.).,aktualizované

NHL: Hathaway dostal za pľuvanec na Gudbransona trojzápasový dištanc

Emócie vzbĺkli hite Brendana Leipsica na centra hostí Dereka Granta za bránkou Washingtonu. Do bitky sa ihneď zapojil aj domáci Hathaway, ktorý napokon za pľuvanec putoval predčasne pod sprchy.

Záborský a Pospíšil vo fínskej lige s gólom a asistenciou

Dva body za gól a asistenciu zaznamenal Kristián Pospíšil, ktorého tím Lukko Rauma uspel na ľade IFK Helsinki 5:4 po predĺžení.

KHL: Ufa zdolala Červenú hviezdu

Hráči Salavatu Julajev Ufa zdolali doma Červenú hviezdu Kchun-lun v zostave so slovenským útočníkom Dávidom Bondrom 1:0. ,aktualizované

Volejbal-Challenge: Pezinčanky vypadli

Slovinky si hneď v úvode vypracovali dvoj až trojbodový náskok, ktorý si udržiavali do polovice setu.

Mourinho si do Tottenhamu zobral dvoch asistentov z Lille

Tridsaťročný Sacramento bol v Lille asistent hlavného kouča Christopha Galtiera.

O Granita Xhaku z Arsenalu majú záujem oba milánske kluby

O Xhaku prejavil vraj záujem aj bundesligový líder Borussia Mönchengladbach, kde v minulosti už pôsobil.

Organizátori predstavili trať Rely Dakar 2020

Nová destinácia Rely Dakar sa stretla s počiatočnou kritikou, viacerí poukazovali na porušovanie ľudských práv v Saudskej Arábii.

Marek Hecl po dohode s vedením klubu skončil v Olomouci

Hecl v mládežníckych časoch aj za juniorku švédskeho klubu Lulea HF, pôsobil v extraligovej "dvadsiatke" a v sezóne 2017/2018 si vyskúšal nadnárodnú KHL v drese Slovana Bratislava.

NHL: New Jersey poslalo skúseného brankára Schneidera na farmu

Schneider má s "diablami" platný kontrakt do konca sezóny 2021/2022 s ročným platom 6 miliónov dolárov.

Wales posledný priamy postupujúci, B-skupina EURO už má tri mená

EURO 2020 odštartuje v piatok 12. júna v Ríme zápasom domáceho Talianska so súperom, ktorého meno určí žreb šampionátu 30. novembra v Bukurešti.

Ogier opúšťa Citroen, tím reagoval odchodom zo seriálu MS

Ogier získal majstrovský titul v rokoch 2013-2018, prvé štyri ako pilot Volkswagenu, ďalšie dva vo farbách Fordu.

Bero mal pri premiére zmiešané pocity

S Azerbajdžanom si Slováci poradili jednoducho, súpera okrem jednej situácie v druhom polčase k ničomu nepustili.