Tenis

DAVIS CUP: Austrália sa pridala k štvrťfinalistom Španielsku a Kanade

Tenisti Srbska vstúpili do turnaja víťazstvom 3:0 nad Japonskom. Najprv Filip Krajinovič zdolal Juičia Sugitu 6:2, 6:4, potom si Novak Djokovič poradil s Jošihitom Nišiokom 6:1, 6:2.

DAVIS CUP: Domáci Španieli zdolali na úvod Rusov

Ako prví si zabezpečili postup do štvrťfinále hráči Kanady, ktorí po triumfe nad Talianskom (2:1) rozhodli duel s USA už po dvojhrách (2:0).,aktualizované

Zverev chce získať grandslamový titul, kým ešte hrajú traja velikáni

"Chcem byť najlepší tenista na svete a mať v zbierke grandslamovú trofej ešte predtým, ako Roger, Rafa a Novak pôjdu do športového dôchodku," zdôraznil vlaňajší víťaz turnaja majstrov.

DAVIS CUP: Rusi zdolali Chorvátov, Kanaďania si poradili s Talianskom

V druhom meraní síl pondelkového programu zvíťazili Belgičania v D-skupine nad Kolumbiou.

Davisov pohár: Rusi zdolali Chorvátov, body zaistili Rubľov a Chačanov

V druhom meraní síl pondelkového programu zvíťazili Belgičania nad Kolumbiou 2:0.

Nadal zakončí rok ako svetová jednotka

Rakúšan Dominic Thiem sa vďaka postupu do finále turnaja majstrov v Londýne posunul na štvrté miesto pred Rusa Daniila Medvedeva.

Tsitsipas si brúsi zuby na grandslamový titul: Patrím medzi elitu

Predzvesťou prelomovej Tsitsipasovej sezóny bolo jeho vlaňajšie víťazstvo na Next Gen ATP Finals v Miláne.

Tenis-Masters: Tsitsipas víťazom dvojhry nad Thiemom

Za stavu 6:4 premenil hneď prvý mečbal a upravil vzájomnú bilanciu s Thiemom na 3:4.,aktualizované

Medvedev je vyčerpaný, Rusom nepomôže v Davis Cupe

Svetový hráč číslo 4 na turnaji majstrov v Londýne prehral všetky tri stretnutia.

Tenis-Masters: Herbert s Mahutom víťazmi štvorhry

Slovenský tenista Filip Polášek pri svojom debute na Masters po boku Chorváta Ivana Dodiga nepostúpil zo skupiny.

Schüttler sa stal kapitánom fedcupového tímu Nemecka

Vo funkcii nahradil Jensa Gerlach.

V Madride štartuje finálový-turnaj s Nadalom aj Djokovičom

V hre o finálový turnaj bolo aj Slovensko.

Tenis-Masters: Tsitsipas nastúpi vo finále dvojhry proti Thiemovi

Na listinu víťazov Masters tak s určitosťou pribudne nové meno.,aktualizované

Tenis-Masters: Herbert s Mahutom druhými finalistami štvorhry

V dueli o titul nastúpia v nedeľu proti siedmemu nasadenému francúzskemu páru Pierre Hugues Herbert, Nicolas Mahut.

Berdych sa v Londýne rozlúčil s kariérou

Teraz je plán nemať žiadny plán, povedal Berdych.

TENIS-MASTERS: Tsitsipas zdolal Federera a zahrá si o titul

Keď som bol malý, pozeral som Rogerove zápasy vo Wimbledone a sníval som o tom, že si raz zahrám proti nemu. Teraz som ho zdolal v semifinále turnaja majstrov, povedal po zápase Tsitsipas. ,aktualizované

Zverev sa v semifinále Masters stretne s Thiemom

Tsitsipas sa postaví Nadala.

Masters: Nadal zdolal Tsitsipasa a dostal cenu pre lídra rebríčka

V prípade, že vo večernom stretnutí zvíťazí ruský tenista, do semifinále postúpia z prvého miesta Nadal a z druhého Tsitsipas.